Саратовський поліцейський розмістив майнінг-ферму прямо в будівлі мвс-йому загрожує чотири роки колонії

17

Часом кріптовалютная лихоманка може штовхати людей на вчинення вкрай необдуманих дій. Прикладом тому служить випадок саратовського капітана поліції сергія токарєва, якому стало не вистачати звичайної зарплати співробітника правоохоронних органів. Як спосіб швидкого збагачення він обрав майніг криптовалюта, сподіваючись швидко поправити за рахунок нього свій матеріальний добробут.

Однак платити за електроенергію зі своєї кишені він не захотів, а тому облаштував свою майнінг-ферму прямо на робочому місці в будівлі мвс. По всій видимості, наш герой вирішив, що ніхто не помітить його підривної діяльності, але в підсумку прорахувався. Через деякий час начальство саратовського гибдд помітило вкрай незвичайні рахунки за електроенергію, сильно вибиваються зі звичних цифр.

Після цього в управлінні вирішили влаштувати перевірку і дуже швидко вийшли на капітана токарєва. Його видали підписки на численні крипто-канали на youtube і в telegram, а також використання специфічного жаргону і різних майнерських термінів. Крім того, він всіляко просив перевіряючих не заходити в одне з технічних приміщень, в якому в підсумку і виявили його ферму.

У підсумку замість казкових багатств наш герой заробив кримінальну справу