Twitch подає до суду на двох своїх користувачів

7

У четвер, визнавши неможливість самостійно розібратися з проблемою, twitch звернувся до окружного суду сша по північному округу каліфорнії, пред’явивши позов до двох передбачуваних рейдерам у зв’язку з порушенням ними умов використання сервісу.

ми сподіваємося, що ця заява до суду проллє світло на особистості, що стоять за цими атаками, і інструменти, які вони використовують, переконає їх відмовитися від такої поведінки на інших платформах і допоможе покласти край цим мерзенним атакам.

Представник twitch

Проблема з нетерпимістю щодо расової приналежності, сексуальної орієнтації та інших ознак не новина для сервісу, але останнім часом ситуація прийняла безпрецедентний масштаб. Представники меншин отримують зневажливі повідомлення. Щоб привернути увагу сервісу до проблеми “рейдів ненависті” і змусити twitch діяти, тисячі стримерів об’єдналися під хештегами #twitchdobetter і #adayofftwitch, влаштувавши одноденний бойкот сервісу.

Компанія заявляє, що за останній місяць заблокувала тисячі облікових записів, створила нові фільтри чату і впровадила систему “виявлення ухилення від блокування”. Але це, схоже, не дає видимих результатів: правопорушники продовжують створювати нові акаунти, приховуючи свою особистість в мережі, щоб уникнути відповідальності.

У позові вказані тільки два відповідача: користувачі з ніками cruzzcontrol і creatineoverdose, які, за інформацією twitch, знаходяться в нідерландах і австрії відповідно. Twitch в позові заявляє, що вжив “оперативних заходів”, призупинивши, а потім назавжди заблокувавши їх облікові записи. Але це не дало результатів:

вони обійшли заборону, створивши нові облікові записи, і постійно змінюють код утиліти для організації “рейдів ненависті”, щоб уникнути виявлення і блокування з боку twitch.

Представник twitch

У скарзі стверджується, що cruzzcontrol і creatineoverdose як і раніше використовують кілька облікових записів на twitch під псевдонімами, а також тисячі облікових записів ботів для проведення рейдів. У позові стверджується, що обидва користувачі можуть згенерувати тисячі ботів за лічені хвилини. Twitch стверджує, що cruzzcontrol несе відповідальність приблизно за 3 000 ботів, пов’язаних з недавніми “рейдами ненависті”. У сервісу є підозра, що обвинувачені можуть бути частиною якоїсь спільноти рейдерів, яка координує атаки через discord і steam.

Це не перша судова тяганина twitch проти своїх користувачів, які порушують правила використання сервісу. У 2016 році компанія виграла справу проти творців ботів, які завищували кількість глядачів на каналах, в результаті їй була присуджена компенсація в розмірі 1,3 млн $.