Розробники babylon’s fall підвели підсумки першого етапу закритої “бети «і анонсували терміни проведення другого

13

Видавництво square enix і студія-розробник platinumgames на сайті спільноти свого кооперативного фентезійного екшену babylon’s fall підвели підсумки першого етапу закритої» бети” гри і анонсували терміни проведення другого.

Джерело зображень: square enix

Нагадаємо, перша фаза випробувань пройшла 29 липня (японія), 5 серпня (північна америка) і 12 серпня (європа) в steam. Розробники перевіряли завантаження і установку babylon’s fall, авторизацію і працездатність серверів.

З перерахованих аспектів проблеми виникли лише з авторизацією — багатьом гравцям не вдалося піти далі екрану з угодою користувача через відсутність підтримки клавіатури. До запуску її додадуть.

Також автори зізналися, що отримали чимало відгуків, на основі яких планується внести зміни в графіку (обраний візуальний стиль ускладнював деяким геймерам сприйняття), управління і інтерфейс.

Повідомляється, що перераховані поліпшення інтегрують в babylon’s fall не раніше третього етапу бета-тестування (pc, playstation 4 і playstation 5), який запланований на листопад.

Від першого етапу тестування другий відрізняється не тільки підтримкою ps4, але і одним новим квестом

Що стосується другої фази, то вона пройде на pc з ps4 і триватиме дві з половиною години: з 21:30 (13 вересня) до 0:00 (14 вересня) за московським часом. Основне завдання на ці випробування-перевірка технічних аспектів.

Babylon’s fall поки не має термінів виходу. Розробники також заявили, що не збираються показувати гру на tokyo game show 2021 online — найближчі новини про проект варто чекати «в районі листопада».