Clean Master для компютера скачати для Windows 7 безкоштовно

424

Доброго дня. Багато власників Андроїд смартфонів знайомі з оптимізатором Clean Master для Android, кількість установок якого вже давно перевалило за 500 мільйонів. Але лише деякі знають, що можна Clean Master для комп’ютера скачати для Windows 7 безкоштовно (інші редакції Віндовс теж підтримуються). Це дозволить чистити сміття (кеш додатків), оптимізувати процеси в пам’яті, відновлювати файли і навіть оновлювати драйвера пристроїв.

Софт досить простий у використанні. Інтерфейс досить-таки доброзичливий, заплутатися в ньому практично неможливо. Мені він чимось нагадав CCleaner. Якщо Вас цікавлять аналоги, то можете переглянути список кращих оптимізаторів для ПК.

ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Де скачати, як встановити Клин Майстер для ПК?
  • Як оптимізувати ПК програмою Clean Master for PC
  • Відео

Де скачати, як встановити Клин Майстер для ПК?

Через пошукові системи можна знайти безліч ресурсів, але тільки один з них є офіційним, де реально Clean Master скачати безкоштовно для комп’ютера без вірусів, реєстрації. Ось посилання на офф сайт.

  • Після переходу клікаєм по великою синьою кнопці «Free Download» і через кілька секунд з’явитися вікно інсталятора.

  • Дві «галочки» залишаємо без змін – вони відповідають за прийняття умов ліцензійної угоди та створення ярлика на робочому столі. Можете змінити шлях установки і натиснути «Встановити».
  • Процедура займає не більше хвилини, після чого вікно просто зникає, і можна переходити до роботи з додатком.

Як оптимізувати ПК програмою Clean Master for PC

Запускаємо «чистильшик» і бачимо приянтый інтерфейс без зайвих заморочок, анімації. Зліва є перелік вкладок. Ми рсазу ж опиняємося в розділі «Junk Clean» (Очищення сміття). Праворуч клікаємо по кнопці «Scan» для початку сканування:

Clean Master для компютера скачати для Windows 7 безкоштовно

На жаль, російська версія недоступна, вибору немає навіть в налаштуваннях. Але багато ресурси пропонують скачати зламану версію з руссификацией. Подібні дії робіть на свій страх і ризик. Я б не рекомендував. Адже можна вільно користуватися та англійською додатком – адже я перекладаю для Вас назва елементів управління, а нижче зможете ще і відео подивитися.

В процесі сканування відбувається пошук сміття по різних напрямках – кеш браузерів, додатків мультимедіа, софта для спілкування (Скайп, Вайбер, Телеграм тощо), видалення пошкоджених і неннужных записів реєстру, усунення тимчасових файлів, «хвостів», сотавшихся після видалення різних утиліт.

За підсумками перевірки натискаємо в правому верхньому куті кнопку «Clean Now» (Очистити зараз).

Зверніть увагу, що якщо Ви не сумніваєтеся у програмі Clean Master для Windows 10 64 біт, то можете клацнути по будь-якому розділу для показу деталей – що саме пропонується видалити. Раптом виявите потрібні елементи – слід скористатися кнопкою «Ignore». При наступних скануваннях оптимізатор Клин Майстер буде ігнорувати зазначені об’єкти.

Clean Master для компютера скачати для Windows 7 безкоштовно

Як тільки автоматична «прибирання» завершиться – побачите звіт про кількість віддаленого мотлоху. Варто відзначити, що «чистильник» самостійно додає себе в список автозавантаження для того, щоб автоматично чистити ПК при кожному запуску комп’ютера. Крім того, в області сповіщень завжди активний значок утиліти, навіть коли вікно програми закрито. Софт постійно відстежує ситуацію і повідомляє Вам, коли обсяг сміття перевищує 100 Мб (можна змінити значення). Можете зайти в налаштування і відключити це все, якщо не потреби.

Clean Master для компютера скачати для Windows 7 безкоштовно

Clean Master для компютера скачати для Windows 7 безкоштовно

Відео

У наступному ролику показано, як завантажувати, встановлювати і користуватися оптимізатором Клин Майстер для ПК.

Особисто мені програма сподобалася своє простотою і ефективністю. Звичайно ж. Функціонал багато в чому поступається аналогам. Але і системних ресурсів утиліта споживає в рази менше. Якщо необхідний інструмент виключно для чищення, оптимізації автозавантаження, ОЗП, то рекомендую Clean Master для комп’ютера скачати для Windows 7 безкоштовно.

З повагою, Віктор!

Clean Master для компютера скачати для Windows 7 безкоштовно