Антивірус Nano Pro – такого Ви ще не бачили!

380

Доброго дня. Я роблю нечасто огляди антивірусного софту, оскільки тема дуже делікатна і може викликати хвилю обурення серед читачів. Адже у кожного свої смаки та уподобання. Але нещодавно я вирішив завантажити Nano Антивірус Pro, ліцензії на який будуть розігруватися в нашому новорічному конкурсі, і дізнався про дуже цікавою особливості – динамічному ліцензування. Упевнений, такого немає ні в одного захисного ПЗ.

Забудьте про обмеженому використанні!

Купуючи антивірус будь-якого іншого розробника, Ви отримуєте ключ для установки на одному ПК (ну максимум на трьох). Це цілком звична схема.

Але у випадку з Нано Про, ми маємо справу із гнучкою системою, де Ви самі можете розподіляти ліцензію між потрібним Вам кількістю юзерів. Відмінне рішення для сім’ї або невеликого офісу. Крім того, за кожну активацію на додатковому обладнанні нараховуються бонусні дні, кількість яких залежить від рівня придбаної Вами ліцензії. Ось таблиця:

Давайте більш детально розглянемо на прикладі. Припустимо, Ви придбали версію на 500 днів і вирішили користуватися особисто. Так Ви отримуєте 1 рік і 4 місяці виключно для Вашого ПК:

Антивірус Nano Pro – такого Ви ще не бачили!

Але тут Ви надумали зробити активацію ще на одному комп’ютері. Після цього кількість днів ділитися навпіл – по 250 кожному, плюс нараховуються бонуси – за 115 днів кожного. В результаті кожен може захищати свій ПК протягом року (250+115=365 днів):

Антивірус Nano Pro – такого Ви ще не бачили!

І так можна продовжувати до тих пір, поки мінімальну кількість днів захисту для кожного юзера не перейде позначку в 90 днів. Таке обмеження. Також, при необхідності Ви можете виробляти деактивацію вибраних пристроях (коли комп’ютер зламаний, наприклад). У таких випадках варто звернутися в службу техпідтримки для вирішення питання та перерахунку днів.

Погодьтеся, схема дуже цікава і вигідна. Крім рівномірного розподілу ще й отримуєте бонуси. Особисто я такого ніде не зустрічав. Якщо Вам відомі подібні випадки (конкретно з антивірусами), напишіть про це в коментарях.

Інші можливості Nano Pro

Якщо перейти на сторінку проекту, то можна придбати софт по пільговій вартості та ознайомитися з усіма особливостями програмного забезпечення. Вони представлені у вигляді такої ось схеми:

Антивірус Nano Pro – такого Ви ще не бачили!

Наводячи курсор на значок, можна побачити підказку з коротким описом функції. А повний огляд кожного елемента доступний за посиланням.

Зверніть увагу, що можна перемикатися на інші вкладки: дивитися скріншоти, навчальне відео, сертифікати продукту, вивчати документацію і вимоги до системи.

З усього перерахованого вище хотілося б виділити наступні моменти:

  • Відсутність обмежень у виборі кількості пристроїв, на які буде встановлений антивірус;
  • Доступна ціна – цікаво нижче, ніж у аналогів вітчизняного та зарубіжного виробництва”;
  • Просто і зрозумілий інтерфейс російською мовою;
  • Низьке споживання системних ресурсів;
  • Відсутність численних і докучливих повідомлень – додаток в більшості випадків здатна самостійно приймати рішення про потрібні дії.

Скажу відверто, я не прихильник захисного софта, оскільки не відвідую сумнівні сайти, не відкриваю листи від невідомих відправників і т. д. Довіряю тільки собі, так би мовити. Але, якщо Ви активно користуєтеся браузером, качаєте ігри, програми, підключаєте різні флешки до ПК, то я б порекомендував Вам встановити антивірус Nano Pro.

З повагою, Віктор!

Антивірус Nano Pro – такого Ви ще не бачили!