Стало доступне оновлення для гри mario golf: super rush, додані персонажі і поля для гольфу

18

З новим безкоштовним оновленням 3.0.0 для mario golf: super rush кігре приєднаються два нових ігрових персонажа: купа-трупа ініндзік. Також гра поповниться двома новими полями для гольфу:засніженою улоговиною ураганів і пустельними колючими пісками.крім того, можна буде змінювати рівень складності комп’ютернихігроків.

Mario golf: super rush — нова глава в симуляторі гольфу mariogolf, вийде на nintendo switch. Грайте в гольф разом з улюбленими персонажами грибного королівства на потопаючих в зелені полях.

У грі доступно як управління кнопками, так і управління рухом— беріть контролер joy-con і виконуйте замахи, як ніби у вас вруках ключка для гольфу. Як і в справжній грі, перед ударомперевіряйте вітер і місцевість. Корисні функції допоможуть вам простіше виконувати ейси. Шкала удару покаже, як схили впливають натраекторію польоту м’яча, а сканування місцевості допоможе лучшепознакоміться з особливостями поля.

Одним з нововведень стане бліц-гольф. У цьому режимі всі ігроківиполняют ті-офф одночасно, а потім наввипередки мчать по полю ксвоему м’ячу. З усього маху бийте по ньому, щоб якомога бистреедобраться до лунки! обженете суперників і насолоджуйтеся перемогою.для цього знадобляться не тільки навички гольфу: виконуйте прискореніяі особливі удари, щоб отримати перевагу.

Допоможіть образу mii пройти шлях від новачка до професіонала, граючи різними персонажами грибного королівства в сюжетному режимі.заробляйте очки досвіду і підвищуйте рівень свого персонажа, витрачаючи ці очки на поліпшення різних характеристик.

Ви також можете грати в мультиплеєрі з трьома іншими гравцями як онлайн, так і онлайн.

Mario golf: super rush доступна на nintendo switch.

Познайомитися з нашим оглядом на гру можна за посиланням: