Помилка UI Failed to load Avast – що робити?

409

Доброго дня. До мене практично одночасно звернулося кілька користувачів ОС Віндовс з наступною проблемою – під час запуску антивіруса з’являлося вікно з повідомленням «UI Failed to load Avast». Що робити в таких ситуаціях – зараз розповім. Рішення виявилося елементарним і забере у Вас не більше пари хвилин.

ЗМІСТ СТАТТІ:

  • Чому виникає помилка?
  • Як виправити ситуацію?
  • Відео

Чому виникає помилка?

Якщо бачите подібне повідомлення на екрані: «ui failed to load ca av service is not responding», значить виникла проблема з завантаженням користувальницького інтерфейсу. Сервіс не відповідає, і пропонується вийти (Exit) або ж перезапустити службу (Restart).

Відбувається це із-за того, що захисний софт вступає в конфлікт з певними елементами операційної системи, які блокують запуск графічної оболонки «противірусного».

Помилка характерна не тільки для програми Аваст, але і для AVG, і проявляється незалежно від версії ОС – Windows XP, «сімка» або Віндовс 10. Пов’язано це з тим, що нові випуски антивірусів вимагають запуску спеціальних компонентів «операційки» Майкрософт – Служби терміналів, BITS і служби віддалених робочих столів. Якщо перераховані об’єкти неактивні, то їх виклик з боку антивіруса закінчується помилкою «UI Failed to load Avast».

Як виправити ситуацію?

Логіка підказує, що для усунення дефекту варто лише активувати автоматичне завантаження цих трьох служб. Інструкція буде наступною:

  • Викликаємо консоль виконання команд, натиснувши поєднання клавіш Win + R і вводимо запит:

services.msc

Помилка UI Failed to load Avast – що робити?

  • Якщо є користувачем Windows XP, то потрібно відшукати в завантаженому списку наступні пункти:

«Фонова інтелектуальна служба передачі» (Background Intelligent Transfer Service)
«Служба терміналів» (Services Terminal Server)

  • Двічі клікаємо лівою кнопкою мишки по черзі по кожному об’єкту. У новому вікні вибираємо автоматичний тип запуску і тиснемо кнопку «Запустити», як показано на скріншоті:

Помилка UI Failed to load Avast – що робити?

  • Для Windows 7 – 10 варто виконати аналогічну операцію для:

Служби віддалених робочих столів” (Remote Desktop Services)

  • По закінченню маніпуляцій обов’язковий перезавантаження ОС.

Варто відзначити, що виконані дії допомагають запобігти появі повідомлення «ui failed to load ca av service is not responding» і для AVG Antivirus.

Відео

Щоб ситуація трохи прояснилася, рекомендую подивитися наступний ролик, наочно демонструє всі описані мною кроки:

Якщо у Вас залишилися питання по темі, будь ласка, залишайте їх у кінці статті – там є форма коментування.

З повагою, Віктор!