Помилка при запуску програми 0xc0000142 iTunes – як виправити

339

Доброго дня. Думаю, багато користувачів програм на різних операционках стикалися з спливаючим вікном, в якому було написано – помилка при запуску програми 0xc0000142, iTunes в цьому плані не стала винятком. Найчастіше випливає під час запуску додатків, які пов’язані з графікою. У сьогоднішній статті ми розглянемо причини його появи і методи усунення проблеми.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Що це за помилка в Айтюнз?
 • Як виправити помилку 0xc0000142 в iTunes?
 • Додаткові інструкції

Що це за помилка в Айтюнз?

Ця проблема виникає рідко на ОС Windows 10, зазвичай з’являється на більш ранніх версіях. Може статися через пошкодження або втрати необхідного файлу системи, складнощів з сумісністю встановленої версії операційки і умов запуску програми. Насправді причин появи помилки 0xc0000142 є маса варіантів виправлення також існує чимало.

Перед тим, як спробувати різні способи, просто перезавантажте ПК, вимкніть на кілька хвилин від живлення, а потім знову увімкніть. Цей варіант є найбільш примітивним, але досить часто допомагає.

Багато любителі «яблучних» продуктів стикаються з труднощами при роботі з iTunes. Деякі фахівці пропонують просто видалити його і завантажити більш успішну версію, наприклад, якщо не працює 12.6, спробуйте знайти iTunes 12.7. Самі розробники ніяк не коментують такий збій. Більш того, зобов’язання щодо усунення не бере на себе компанія Microsoft, ні Apple.

У проблемі також відсутня системність: на одному комп’ютері софт може запускатися зазвичай, а на іншому випливе помилка 0xc0000142. Якщо провести невеликий аналіз, то можна зробити висновок, що операційна система Віндовс не пропускає деякі служби і бібліотеки від Apple.

Як виправити помилку 0xc0000142 в iTunes?

Як було зазначено, відшукати одну причину досить складно, так що розглянемо кілька варіантів, заснованих на досвіді юзерів і банальною логікою:

 • Спробуйте змінити часовий пояс, для цього потрібно змінити не цифрові значення, а населений пункт. Заходимо в налаштування часу і дати і прибираємо автовизначення. Вставляємо місто в розділі часового поясу, наприклад, міняємо Стамбул (UTC +3:00) на Москву (UTC +3:00). Якщо нічого не вийшло, можна спробувати інші міста. При помилку 0xc0000142 в iTunes цей метод допомагає в більшості випадків;

Помилка при запуску програми 0xc0000142 iTunes – як виправити

 • При появі збою під час оновлення, слід відразу встановити нову версію Айтюнс. Для цього видаляєте ранню версію, всі продукти від розробника, що йдуть в комплекті, зачищаєте все з оптимізацією CCleaner. Після цих маніпуляцій ставите оновлений софт.
 • Зверніть увагу на те, щоб перед початком установки була активована служба Apple Mobile Device Service. Причини несподіваної її зупинки ОС Windows поки незрозумілі. Для цього у переліку “Служб” (на відповідній вкладці диспетчера завдань) знаходите її і ставите автозапуск, стан міняєте на “Запустити”;
 • На своєму ПК слід мати всі необхідні файли бібліотек Microsoft Visual C++. Варто завантажити актуальні версії відповідної розрядності (x86 або x64).

Помилка при запуску програми 0xc0000142 iTunes – як виправити

Також важливо, щоб DirectX і .NET Framework були актуальними.

Якщо при запуску iTunes все одно виходить помилка або вам не хочеться втрачати час – перевстановіть ОС. Користувачам сімки слід спробувати, нарешті, десятку. Цей крок можна назвати радикальним, але на практиці він зазвичай є найефективнішим. Будемо сподіватися, що з’явиться нова версія тунця чи вийде засіб, який допоможе позбутися від збоїв.

Додаткові інструкції

Помилка може з’являтися і з інших причин, більше того, вона не обов’язково виникає при запуску iTunes. Розповім про інші можливі труднощі, що заважають коректній роботі додатків і варіанти їх усунення:

 • запускається додаток або гра під обліковим записом користувача з недостатнім рівнем доступу – необхідно запустити програму з правами адміністратора:

Помилка при запуску програми 0xc0000142 iTunes – як виправити

 • у реєстрі системи вказано невірне значення слід натиснути комбінацію кнопок Win + R , у вікні набрати regedit і натиснути ОК.

Помилка при запуску програми 0xc0000142 iTunes – як виправити

У спеціальному розділі міняєте «LoadAppInit_DLL» з одиниці на нуль, погоджуєтеся з виконаними змінами і перезавантажуємо обладнання:

Помилка при запуску програми 0xc0000142 iTunes – як виправити

 • файли пошкодило вірусне ПО – різноманітні шкідливі продукти можуть чинити негативний вплив на роботу контенту системи, часто пошкоджується загальна структура, змінюється реєстр. Що робити в цьому випадку? Для початку доведеться перевірити систему надійним антивірусом або використовувати онлайн перевірку;
 • були ушкодження у файлах, тому можлива помилка 0xc0000142 – перезавантажуємо комп’ютер в безпечний режим і від імені адміна запускаєте командний рядок, у чорному вікні консолі вводите команду: sfc /scannow.

Помилка при запуску програми 0xc0000142 iTunes – як виправити

Ці дії допоможуть перевірити і усунути більшість неполадок;

 • проблеми з тимчасовими файлами – слід почистити папку по шляху C:\Windows\Temp;
 • пошкоджені драйвера графічної карти – необхідно буде закачати або зробити оновлення драйверів в залежності від типу встановленої карти;
 • неправильна розпакування або робота скачаного програми – видаляєте і знову робите запуск необхідної утиліти;
 • файли системи пошкоджені в результаті некоректної перезавантаження або несподіваного вимикання може відбутися ушкодження. Треба буде спробувати здійснити повернення до старих налаштувань (відновлення), коли помилки 0xc0000142 не було;
 • проблеми з апаратною частиною – нестача оперативної пам’яті, проблеми з жорстким диском, напруга в блоці живлення призводять часто до складнощів з роботою системи. Можна спробувати встановити ще один модуль пам’яті, перевірити її працездатність спеціалізованим софтом;
 • Зробіть сканування жорсткого диска вбудованими засобами. Для цього вибираєте властивості диска C, далі вкладку “Сервіс” і виконання перевірки:

Помилка при запуску програми 0xc0000142 iTunes – як виправити

Всі перераховані вище причини можуть також впливати на появу помилки в iTunes.exe. Кожну слід розглядати індивідуально. Для стабільної та надійної роботи комп’ютера, безпроблемного запуску додатків, необхідно своєчасно розпізнавати й усувати несправності та збої. Якщо самостійно вирішити проблему не виходить, краще звернутися до професіонала.

Є ще один спосіб, який багато хто вважає універсальним – додаток Wise Care 365. Погодьтеся, вручну усувати збій 0xc0000142 можна досить довго, тим більше, якщо не знати причину його виникнення. Розробники створили спеціальні інструменти, що дозволяють скоротити час на виправлення помилок. Ця утиліта є однією з найпопулярніших. З її допомогою ви зможете очистити ПК від усього зайвого і виконайте операції щодо усунення проблем.

Помилка при запуску програми 0xc0000142 iTunes – як виправити

Програма може:

 • аналізувати і виправляти записи в реєстрі і на жорсткому диску;
 • очищати непотрібні файли системи;
 • відновлювати пошкоджені параметри;
 • оновлювати драйвера підключеного обладнання та встановленого софта.

Ви можете встановити режим регулярної автоматичної перевірки системної роботи на наявність помилок.

Я поділився з вами всіма способами, з допомогою яких помилка при запуску програми 0xc0000142 iTunes буде усунена, вам потрібно лише вибрати найбільш підходящий для себе.

З повагою, Віктор!