Включаємо режим розробника Android

320

Доброго дня. Багато власників Андроїд пристроїв не знають, що їх гаджети володіють додатковим функціоналом, який прихований від очей. Сьогодні мова піде про те, як включити режим розробника Android для різних платформ, починаючи з версії 4.0.х і вище. Дізнаєтеся, навіщо це потрібно робити, у яких ситуаціях може знадобитися.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Що таке Developer Mode?
 • Активація режиму для розробників Android
 • Як вимкнути режим розробника на Андроїд

Що таке Developer Mode?

Активація цього режиму у налаштуваннях необхідна при налагодженні по USB або при встановленні неофіційних прошивок на пристрій.

Наступна інструкція є універсальною для більшості Android-смартфонів і планшетів, але деякі пункти меню можуть мати інші назви. Суть від цього не змінюється. Навіть якщо Ви не знайдете в себе потрібну опцію, спробуйте пошукати її в додатковому списку меню.

Активація режиму для розробників Android

Почнемо з більш нових версій ОС (5,6,7), де алгоритм дій практично ідентичний.

 • Відкрийте головні «Налаштування», гортайте вниз сторінки, поки не знайдете фразу «Про телефоні». Всередині цього меню є ще кілька значень. Нас цікавить «№ складання» (може ще називатися «Версія збірки», «Версія MIUI»):

Включаємо режим розробника Android

 • Ця рядок суто інформаційна, на перший погляд. Але якщо на неї натиснути пальцем кілька разів, то почнуть з’являтися повідомлення. Це підтвердження правильності Ваших рухів. Ще парочка натискань і узрите повідомлення «Ви – розробник»:

Включаємо режим розробника Android

Вас можна привітати! Залишилося тільки перейти до «Налаштувань», де з’явитися новий пункт «Для розробників». Є ймовірність, що він буде приховано в додаткових опціях.

Для активації всіх параметрів необхідно пересунути перемикач вправо:

Включаємо режим розробника Android

Якщо Ви використовуєте кастомний прошивку з унікальним меню, то дана інструкція може виявитися неактуальним. Але таке трапляється вкрай рідко, хіба що у Вас сильно «китайський» апарат.

Рекомендуємо:

 • Перевіряємо достовірність Айфон по IMEI і серійним номером
 • ТОП 7 лайфхаков для Google Play, без яких не обійтися!
 • Що таке Google Assistant, як завантажити і управляти їм
 • Не працює ліцензія Windows після заміни жорсткого диска — вирішення проблеми
 • Як звільнити пам’ять Android, нічого не видаляючи!

Як вимкнути режим розробника на Андроїд

Це питання задається користувачами значно частіше, оскільки вони хочуть захистити пристрій від стороннього посягання шкідників. А для цього потрібно прибрати з меню настільки важливі параметри системи, щоб ніхто не зміг їх змінити, і таким чином завдати шкоди пристрою.

На жаль, навіть якщо Ви вимкніть режим розробника за допомогою перемикача, про який говорилося вище, ця опція не сховається, і будь-який бажаючий зможе знову її задіяти.

Щоб повністю приховати цей функціонал, проробіть наступні маніпуляції:

 • Відкриваємо головні «Налаштування», йдемо в «Додатки» і там активуємо показ абсолютно всіх програм.
 • Тепер у переліку софта повинна з’явиться програма «Налаштування» (може іменуватися «Settings»). Тапа по ній для перегляду деталей. У новому вікні заходимо в «Сховище» і там стираємо всі дані, натиснувши на відповідну кнопку.

Включаємо режим розробника Android

Не лякайтеся, якщо побачите повідомлення про видалення всіх Ваших даних. Акаунти, контакти та інша важлива інформація, не будуть порушені.

Після пройдених етапів меню розробників зникне з виду.

Раптом зазначені вище дії не спрацьовують, або відсутня кнопка стирання даних (може бути неактивна), тоді вирішити проблему допоможе тільки скидання до заводських. При цьому всі дані на внутрішній пам’яті (додатки, контакти, облікові записи, SMS) втечуть. Не забудьте попередньо зробити резервні копії або синхронізувати інформацію з сховищем Google.

Інструкція по скиданню доступна по посиланню.

[content-egg module=Youtube]

З повагою, Віктор!

Включаємо режим розробника Android