5 незвичайних фактів про криптовалюта

16

Світ криптовалюта наповнений дивними, кумедними і цікавими фактами, які варто дізнатися хоча б для того, щоб отримати задоволення.

1. Тільки 21 мільйон токенів btc може існувати в реальності

У біткойн-майнер робота закінчиться приблизно в 2140 році. Близько 4 мільйонів btc вже пішли безповоротно. Як це сталося? у 2010-2012 роках біткойн коштував від нуля до декількох доларів за монету. Звичайно, власники не приділили належної уваги закритим ключам і жорстким дискам. Їх втратили або просто забули … З неймовірними сумами всередині: (мільйонами доларів за сьогоднішнім курсом). Зараз ці користувачі, напевно, плачуть.

2. Фантастичні країни зі своєю валютою

Є криптовалюти, які всі знають, а багато хто постійно використовують. В обмінниках, напевно, скажуть, що одне з найпопулярніших напрямків — обмін ethereum. А є токени мало відомі, але деякі «держави» використовують їх в якості офіційної валюти. Ліберленд-мікронація між хорватією і сербією з ідеологією «живи і дай жити іншим», державна валюта — токен llm. Асгардія-нація, яка претендує на створення космічних колоній, планує використовувати solar. Blue frontiers-проект зі створення мікронації в океані французької полінезії, збирається випустити varyon (var).

3. Біткойн в космосі

Криптовалютная компанія genesis mining відправила репрезентативний фізичний біткойн в космос в гелієвому кулі. За допомогою компанії sentintospace була здійснена перша космічна транзакція. А в минулому році spacechain перевела біткойни на землю з мкс.

4. Sexcoin, trollcoin, nevacoin, jesuscoin та інші незвичайні токени

Всього сьогодні існують з десяток тисяч монет, і далеко не всі вони переслідують серйозні цілі. Існують монети sexcoin( sxc), titcoin (tit) і spankchain (spank), якими оплачують розваги для дорослих. У trollcoin (troll) є технічний документ, в якому прописана мета токена — «тролінг з любов’ю». Cheesecoin (cheese) є, але сир не пропонує. Insanecoin (isn), pandemic (pndm), trumpcoin (trump) і купа хелловінських монет також в грі. Є навіть jesuscoin (jc) для децентралізації ісуса.

5 крипто скарб на евересті

Кріптовалютний скарб похований і заморожений на горі еверест. У травні 2018 року соціальна мережа ask.fm планувала запустити початкову пропозицію монет (ico) з власним токеном askt і відправила команду альпіністів на еверест в якості піар акції. Команда сховала там апаратний гаманець ledger з монетами на суму 100 000 доларів. Але потім пропав провідник, альпіністи сильно постраждали під час спуску – шлях до гаманця був загублений. Цей сумнівний скарб так і лежить десь в снігах евересту. Якби такий же скарб в своїх токенах залишила кріптобіржа binance, зараз в пошуках скарбу вишикувалася б черга з фанатів крипто, тому що busd це