Яндекс Транспорт онлайн для компютера без скачування

311

Доброго дня. А Ви знали, що можна використовувати Яндекс Транспорт онлайн для комп’ютера без скачування, щоб максимально швидко отримати потрібну інформацію по Вашому місту. З цієї публікації Ви дізнаєтеся способи запуску і особливості користування корисним інструментом компанії Yandex.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Чим зумовлена популярність Яндекс Транспорту?
  • Переваги і недоліки Яндекс Транспорт онлайн
 • Інструкція «Яндекс Транспорт» для смартфонів
 • Як запустити Яндекс Транспорт онлайн для комп’ютера Windows?

Чим зумовлена популярність Яндекс Транспорту?

Найважливішими критеріями вибору став простий інтерфейс, привабливий дизайн і доступність для кожного. Розробників можна звинуватити лише в одному – вони створили мобільні додатки для Android і iOS, а от під Windows чомусь полінувалися робити. Але невже Ви думаєте, що ми не зможемо обійти подібні незручності?

Розглянутий сервіс необхідний для того, щоб стежити за пересуванням маршруток, тролейбусів, трамваїв, автобусів в режимі онлайн. Досить подивитися на екран свого мобільного гаджета, щоб побачити, де зараз знаходитися потрібний Вам громадський транспорт. Особливо це актуально, коли Ви вперше в місті і не знаєте розкладів, номерів і зупинок.

Зазначимо, що реалізація подібного задуму стала можливою завдяки оснащенню кожної транспортної одиниці спеціальними GPS пристроями, які передають дані на сервер «Яндекс Транспорт», а потім вони відправляються на Ваш смартфон.

Яндекс Транспорт онлайн для компютера без скачування

На даний момент сервіс охоплює кілька країн пострадянського простору – Україну, Білорусь, Росію, Казахстан. Але розробники запевняють, що мають намір розширювати мережу, додавати європейські країни і не тільки великі міста, такі як Москва, Єкатеринбург, Перм і Челябінськ), але і невеликі населені пункти. Загалом, ще є над чим попрацювати.

Переваги і недоліки Яндекс Транспорт онлайн

Очевидно, що програми повинні бути як плюси, так і негативні сторони. Вище я вже розповів про деяких позитивних особливостях. Ось ще деякі:

 • Сервіс на даний момент не має аналогів на пострадянському просторі. Зарубіжний софт брати до уваги не слід, оскільки він не відображає актуальну інформацію;
 • Простий і зрозумілий інтерфейс, швидкість роботи і відображення потрібних даних, де б Ви не знаходилися. Ситуація на дорогах – як на долоні;
 • Висока точність прогнозування подій (затримки прибуття громадських засобів пересування з-за пробок, аварій, погодних умов);
 • Важливий інструмент, що дозволяє детально планувати свій час. Особливо важливо для ділових людей, у яких кожна хвилина на рахунку.

Але є і “мінуси”:

 • Транспортні компанії не завжди вчасно передають інфо про зміну маршрутів, затримки і т. д. Внаслідок цього Yandex Transport може іноді помилятися;
 • Навігаційна система також часом “криво” показує стан транспорту щодо доріг. Подібна проблема відсутня в найбільших населених пунктах, але в дрібних містах точність “кульгає”;
 • Відсутня повноцінна онлайн версія для комп’ютера (але з цим можна впоратися, використовую подальшу інструкцію).

Інструкція «Яндекс Транспорт» для смартфонів

Все гранично просто:

 • Необхідно, безкоштовно завантажити утиліту з офіційного Google Play маркету за посиланням:

Яндекс Транспорт онлайн для компютера без скачування

 • Для нормального функціонування після запуску програми варто активувати з’єднання інтернет (Wifi або мобільну передачу даних) і супутниковий GPS.
 • Як тільки відбудеться підключення до сервера, Ви побачите карту, на якій Ваше поточне положення буде відзначено червоної «Я». Крім цього побачите і транспорт, який знаходиться поблизу. Щоб отримати розгорнуту інформацію про нього (№ маршруту, напрямку переміщення і час), досить тапнути пальцем по значку автобуса і т. д.
 • Щоб відфільтрувати результати, можна відкрити налаштування і вказати, який транспорт Ви хочете спостерігати на екрані. А ще є можливість обирати серед великого списку міст: Калуга, Липецьк, Тула, Уфа, Санкт-Петербург та інші.

Ось короткий відео огляд роботи програми:

Як запустити Яндекс Транспорт онлайн для комп’ютера Windows?

А тепер переходимо до головного рішенням, за яким Ви, власне, і прийшли на цю сторінку. На жаль, ніяких сайтів, де можна швиденько отримати потрібні дані, не існує. А так як сервіс ЯТ працює виключно на мобільних ОС, то ми будемо використовувати популярний емулятор Android від компанії Bluestacks.

 • Качаємо безкоштовно інсталятор останньої версії на офіційній сторінці.
 • Встановлюємо його стандартним способом, ніяких прихованих нюансів я не виявив.
 • Коли процедура інсталяції завершиться, на Робочому столі Віндовс з’явитися ярлик для активації емулятора.
 • Далі запускаємо софт і перед нами з’являється вікно, в якому завантажується операційна система Андроїд (версію можна вказати в параметрах). Йдемо в «Налаштування», потім знаходимо вкладку «Облікові записи» і додаємо існуючий або новий обліковий запис Google.
 • Як тільки закінчите з попереднім пунктом, у лівому верхньому куті тапніте по зображенню лупи для активації пошукового рядка. У неї введіть запит «Яндекс Транспорт». Вас попросять ще раз ввести пароль до акаунту. Після цього необхідно знову прописати в пошуку той же запит, і побачите результати.

Яндекс Транспорт онлайн для компютера без скачування

 • Клікнувши за потрібною, перейдете в Google Play, звідки проводиться установка програми.

Яндекс Транспорт онлайн для компютера без скачування

 • Повертаєтеся в меню і виконуйте запуск звичним способом, як на смартфоні або планшеті.

Яндекс Транспорт онлайн для компютера без скачування

Для більшої наочності раджу переглянути наступний навчальний ролик:

Яндекс Транспорт онлайн для комп’ютера без скачування – це недоступний на даний момент рішення. На жаль, єдиний варіант, який здатний задовольнити потреби власників ПК – це застосування емулятора Bluestacks. Але, витративши один раз 5-10 хвилин на налаштування, далі Ви зможете насолоджуватися якісним і його незаперечними перевагами: безкоштовність, функціональність, простота і економія часу.

З повагою, Віктор!

Яндекс Транспорт онлайн для компютера без скачування