ASUS Webstorage – що це за програма, потрібна вона

363

Доброго дня. Не так давно почув про цікавий спосіб зберігання особистих даних за допомогою сервісу ASUS Webstorage. Що це за програма і чи потрібна вона – будемо розбиратися в цій публікації. Одразу ж зазначу, що це нова технологія хмарного сховища зі своїми перевагами.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Призначення ASUS Webstorage
 • Реєстрація в сервісі ASUS Webstorage
 • Очевидні мінуси ASUS Webstorage

Призначення ASUS Webstorage

З назви зрозуміло, хто є розробником цього сервісу. Думаю, не варто розповідати, що це за компанія. А хто не знає, може заглянути в Гугл або Wiki.

Варто відзначити, що багато IT-гіганти вже давно надають своїм користувачам можливість «хмарного» зберігання даних. Думаю, Вам відомі такі поняття, як Google Drive, Яндекс Диск, Dropbox, Skydrive. Але ASUS Webstorage – це щось інше. У цьому випадку інформація також розміщується на віддаленому сервері з підвищеним рівнем захисту, але для отримання доступу до неї, не обов’язково використовувати спеціальні додатки, встановлені на своїх гаджетах (ноутбук, смартфон).

Сервіс не користується особливою популярністю в країнах СНД, а за кордоном – картина зовсім інша. На даний момент кількість активних юзерів перевалило за 30 мільйонів чоловік. Непоганий показник, погодьтеся. Але особисто мені АСУС Вэбсторидж не сильно сподобався. Може із-за того, що я звик до Dropbox. Ну, не мені судити.

Основні особливості наступні:

 • Ви можете автоматично створювати резервні копії і відправляти їх в «хмара»;
 • Підтримується синхронізація з мобільними пристроями за допомогою одного запису;
 • Можна надавати іншим користувачам доступ з різними допусками (перегляд, редагування);
 • Вся інформація надійно шифрується, щоб сторонні не змогли скористатися цінними даними.

Якщо Ви хочете захистити свої файли, то можете сміливо довіритися ASUS. Вам виділять 5 Гб вільного простору на безкоштовній основі. Але якщо хочете більше, то доведеться заплатити згідно діючої тарифної сітці. Для чого потрібна програма Webstorage ми трохи розібралися. Тепер перейдемо до практичної частини.

Реєстрація в сервісі ASUS Webstorage

Ця процедура не відрізняється заплутаністю.

 • Просто переходьте за посиланням і натисніть на більшу кнопку «Зареєструватися». Якщо ж обліковий запис вже створений раніше, то нижче побачите напис – «Увійти».
 • Далі вводимо в форму свій діючий e-mail (поле ID), а нижче вказуємо двічі придуманий пароль, ставимо галочку для згоди з умовами:

ASUS Webstorage – що це за програма, потрібна вона

 • У наступному вікні підтверджуємо введені дані, після чого отримуємо на пошту лист із активацією.

Зверніть увагу, що можна користуватися і без підтвердження, але тоді Вам нададуть лише 3 Гб пам’яті. А ще два отримаєте після кліка по активаційний посиланню в листі.

 • Тепер входимо у систему, використовуючи раніше зазначені реєстраційні дані і бачимо вікно «MySyncFolder». Саме в цю папку будуть поміщатися синхронізовані з ПК або інших девайсів файли:

ASUS Webstorage – що це за програма, потрібна вона

 • Зверху розташовуються елементи управління (створення папок, коипрование\переміщення, копіювання, видалення і т. д.). Зліва можете бачити каталоги обраних матеріалів, інформації з спільним доступом, загальні посилання. У правому верхньому куті є пошукова рядок (в нагоді в майбутньому, коли файлів стане багато) і налаштування облікового запису. Щоб поледиться (розшарити) будь-який об’єкт зі свого переліку, досить клацнути по ньому правою кнопкою мишки і вибрати відповідний пункт «Share».

Можна скачати програми для ПК, щоб зручніше працювати з інформацією. Крім цього, доступна установка програми на Андроїд.

Очевидні мінуси ASUS Webstorage

Якщо плюси я перерахував вище (зізнаюся, явних переваг перед аналогами я не помітив), то мінуси наступні:

 • Низька швидкість завантаження на сервер. Те ж саме можна сказати і про скачування на комп’ютер. Особисто я не пробував «заливати» великі об’єкти, але на форумах читав, що архів розміром трохи більше 5 Гб передавався більше семи днів. Але дрібні файлики закидає відносно швидко;
 • Інтерфейс поки недосконалий, в ньому немає всіх «плюшок», які представлені у Яндекса або Google;
 • П’ять «гигов» – явно замало, а платити гроші не всі згодні. Не хочу хвалитися, але у мене в «хмарі» від Yandex доступно понад 300 Гб на халяву. І 5 Gb мені якось не роблять погоду.

Ну це особисто моя думка!

Asus Webstorage – що це за програма і чи потрібна вона розібралися. Я висловився суб’єктивно, і хотілося б дізнатися, що Ви думаєте з цього приводу. Будете користуватися сховищем АСУС? Як Вам швидкість? Поділіться особистими спостереженнями в коментах, будь ласка.

З повагою, Віктор!