Зірка “месників” зіграє головну роль в екранізації twisted metall

16

Ентоні маки, відомий за роллю сокола в кіно-всесвіту marvel, зіграє головну партію в прийдешньому серіалі за мотивами відеоігор twisted metall. Його героя зватимуть джон доу. Він балакучий, любить пожартувати і вплутатися в бійку, а ще абсолютно нічого не пам’ятає про своє минуле — у джона амнезія. Сюжет обіцяє відправити героя маки в подорож на брутальному автомобілі через постапокаліптичні пустки, де йому належить зіткнутися з мародерами, вбивцями та іншими небезпечними особистостями.

Сам макі виступить продюсером шоу, разом з ним в продюсерах значиться ретт різ і пол верник, відомі по «дедпулу» і «ласкаво просимо в zombieland». Також у виробництві серіалу беруть участь sony tv і playstation productions. Сценарій серіалу напише майкл джонатан сміт (»кобра кай”).

Twisted metal — відома серія гоночних бойовиків, що виходили на playstation. За сюжетом першої гри, що вийшла в 1995 році, 12 водіїв з усього світу збираються, щоб взяти участь в жорстокому турнірі під назвою «скрегіт металу». Головний приз турніру-виконання заповітного бажання.