Як видалити сторінку в контакті з телефону?

458

Доброго дня. Мабуть, у кожної людини в житті настає момент, коли потрібно терміново “сховатися” від нав’язливих людей в соцмережах, або навпаки – привернути чиюсь увагу своїм раптовим “відходом”. Зробити це простіше всього з нашого вірного супутника і помічника – смартфона. Як видалити сторінку в контакті з телефону? Про втечу з мереж і “заметании слідів” і піде мова далі.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Для чого все це потрібно?
 • Видаляємо сторінку ВК за допомогою браузера
  • Відео
 • Категоричність дій
 • Видалення облікового запису Вконтакте зі смартфона
 • Знеособлення сторінки

Для чого все це потрібно?

З обов’язку служби вам доводиться багато спілкуватися з величезною кількістю людей, та ще й з декількох сторінок або ви випадково вказали в резюме не ту сторінку, яку слід було б бачити HR-у? Або ви просто вирішили перенести всіх своїх реальних друзів на іншу сторінку, адже в хаосі френд-листа нинішнього профайлу вже губляться колеги по роботі?

В тому чи іншому випадку, постає питання: як видалити аккаунт Вконтакте з телефону? Зробити це з персонального комп’ютера звичайно швидше, але він не завжди під рукою. Не варто засмучуватися – виробити потрібні маніпуляції можна і з будь-якого мобільного девайса, який перебуває з вами.

Видаляємо сторінку ВК за допомогою браузера

Для цього доведеться скористатися стандартним браузером пристрою. При використанні простого мобільника, підійде тільки цей спосіб, так як кнопкові дзвонилки практично здали свої позиції, та й побачити, як хтось примудряється повноцінно використовувати додаток Вконтакте на Java, погодьтеся, нечасто вдається.

Отже, заходимо на сайт (веб-версія) і виконуємо наступний список дій:

 • Проходимо авторизацію в облікового запису, що підлягає видаленню.
 • Клікаємо на маленькому трикутнику праворуч вверзу (біля імені з аватарки) і вибираємо пункт “Налаштування”. Далі йдемо на вкладку “Загальні”.
 • Переходимо в низ сторінки, і помітивши фразу “Ви можете видалити свою сторінку” натискаємо на посилання:

Як видалити сторінку в контакті з телефону?

Це не самий швидкий спосіб, але ми ж наполегливі і налаштовані, покінчити з шкідливою сторінкою.

 • Після нетривалої завантаження з’являється сторінка наступного змісту: потрібно вказати причину (вибрати з переліку) або написати щось своє. Для оповіщення друзів про Ваше рішення за замовчуванням стоїть галочка “Поділитися”. Але Ви можете її прибрати при бажанні:

Як видалити сторінку в контакті з телефону?

Якщо ви віддасте перевагу нікому не розповідати про своє відбуття з vk і приберете прапорець, пам’ятайте, що система все одно сповіщає ваших друзів про те, що облікового запису більше немає, хоч і зроблено це буде побічно. Аватар людини, який покинув соц. мережа виглядає ось так:

Як видалити сторінку в контакті з телефону?

Цей спосіб можна значно прискорити, якщо скористатися мобільною версією. Вона адаптована для завантаження з мобільних браузерів і підходить тим, хто часто використовує мережа Вконтакте зі старенького мобільного гаджета. Алгоритм дій той же:

 • Переходимо в Налаштування – вкладка “Загальні”:

Як видалити сторінку в контакті з телефону?

 • Вказуємо причину:

Як видалити сторінку в контакті з телефону?

 • Видаляємо профайл VK.

Різниця лише в тому, що друга інструкція більше підходить для кнопкових телефонів і комунікаторів, що працюють на застарілих ОС (зразок WinMobile).

Автор радить:

 • Як видалити сторінку в Инстаграме назавжди або тимчасово
 • Як очистити куки в Гугл Хромі і видалити кеш
 • Що таке OTG в смартфоні: як використовувати?
 • Виправляємо помилку з кодом 805a8011 на Windows Phone
 • Гіроскоп в телефоні — що це за датчик?

Відео

Категоричність дій

Вконтакте сильно відрізняється системою управління користувацькими акаунтами від свого західного “побратима” – Facebook. Користувач може цілком видалити свій обліковий запис, і даних про неї з часом не залишиться. Не кожен ресурс надає можливість повного “розчинення” користувача.

Нижче на скріншоті з сервісу JustdeleteMe можна поспостерігати можливість видалення даних з ВК та інших соцмереж:

Як видалити сторінку в контакті з телефону?

 • Зелений колір гарантує повне “зникнення”,
 • Жовтий означає, що видалити обліковий запис повністю не вийде і процес дещо ускладнений правилами;
 • Мережі, позначені червоним кольором, вважаються найбільш “незговірливими” в плані ставлення до втечі людини та її права на приховування особистих даних.

І все-таки, шанс повернути все на свої місця завжди залишається. Після видалення Вконтакте, при авторизації за обліковими даними відображається планка такого змісту:

Як видалити сторінку в контакті з телефону?

Так, так. Команда розробників Вконтакте розуміє імпульсивність деяких дій з боку своїх користувачів, а тому, залишає дані людини в прихованому доступі ще на рік. Якщо того вимагатиме ситуація і потрібно буде терміново відновити все в цей період – просто натисніть кнопку:

Як видалити сторінку в контакті з телефону?

Після підтвердження сторінка знову стане активною!

Часу на роздуми дається рівно рік, після чого сторінка вже не може бути повністю відновлена. Є кілька випадків, відновлення видалених аккаунта вк навіть після року, але підписки, друзі і особисті повідомлення у цьому разі вже не відновлюються. Так і техпідтримка не йде на такі поступки всім – тільки в дуже виняткових ситуаціях. Видаляючи свою сторінку, пам’ятайте, що вчасно не відновивши її – втратите всі дані назавжди.

Видалення облікового запису Вконтакте зі смартфона

Здавалося б, соцмережа одна – значить і механізм видалення інформації єдиний. Але ні, у клієнтської версії Вконтакте для смартфонів під управлінням ОС Андроїд є ще своя специфіка. Профіль, віддалений зі смартфона, а саме з клієнтського додатка, не можна відвідувати в період його зберігання в БД (ті самі 6 місяців). Якщо ви зайдете раніше, то виявите, що вся музика і користувальницькі дані програми, залишаться на місці. Несподіване повернення, чи не правда? Для того, щоб уникнути такого “випадкового” входу, потрібно зробити відв’язування телефону від сторінки.

Відв’язати ж саму обліковий запис від смартфона можна наступним чином:

 • Переходимо в розділ “Налаштування” Вашого Андроїд гаджета (не у додатку ВК).
 • Знаходимо список акаунтів пристрою і натискаємо на відповідну обліковий запис Вконтакте.
 • Тапа на “Видалити обліковий запис” в розкрився підменю і підтверджуємо свою дію.

Ось скріншоти на прикладі Google (але суть та ж):

Як видалити сторінку в контакті з телефону?

А ось відео про те, як видалити сторінку через мобільний додаток Android:

Знеособлення сторінки

Правилами Вконтакте встановлено, що сторінка користувача для безпеки повинна бути верифікована і прив’язаний до номера мобільного телефону. Це потрібно як для розсилки повідомлень, так і двох етапного аутентифікації (вхід за кодом смс). Відповідно, для позбавлення від непотрібної сторінки, телефон варто змінити. Зробити це можна, замінивши його іншим, непотрібним номером телефону.

Врахуйте, що для зміни номера телефону знадобиться доступ як до нинішнього так і новим номером, так як операція ускладнюється підтвердженням дій кодами з смс-повідомлень.

Позбутися від профілю Vkontakte, заведеного в соцмережі з першого разу не вийде. Дані про користувача в будь-якому випадку залишаться на серверах, і видалити їх можна тільки подачею заяви з підписом та ідентифікаційними даними в службу технічної підтримки. Заява надсилається по пошті в головний офіс. Такий порядок.

Повністю сховатися від “великого брата” у нас з вами звичайно не вийшло. Але ми дізналися, як видалити сторінку в контакті з телефону різними способами.

З повагою, Віктор!