Assassin’s creed valhalla обзавелася власним “інтерактивним туром”

26

Видавництво ubisoft і студія-розробник ubisoft montreal в офіційному мікроблозі серії assassin’s creed повідомили про вихід «інтерактивного туру» для свого скандинавського екшену assassin’s creed valhalla.

Джерело зображення: ubisoft

Нагадаємо, “інтерактивні тури” являють собою віртуальні екскурсії по світах assassin’s creed valhalla, odyssey і origins. У цьому освітньому режимі пропонують ознайомитися з історією та міфологією періодів, відображених в іграх.

У випадку з assassin’s creed valhalla йдеться про життя вікінгів та англосаксів у північній європі зразка ix−xi століть. Розробники підготували вісім сюжетних завдань і чотирьох керованих персонажів, включаючи короля альфреда.

Користувачам assassin’s creed valhalla на всіх цільових платформах новий “інтерактивний тур” дістався безкоштовно з патчем 1.32. Самостійний (платний) реліз поки відбувся тільки на пк (ubisoft connect, epic games store).

Сама assassin’s creed valhalla дебютувала в листопаді 2020 року на pc (ubisoft connect, epic games store), playstation 4, playstation 5, xbox one, xbox series x і s і в хмарному сервісі google stadia.