Lexar випустила нові ssd nm800: до 7400 мб / с з графеновим теплорозподільником

15

Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

реклама

Lexar представила нову лінійку ssd, що поєднують в собі найвищу продуктивність, розсіювач тепла з графена і збільшений термін служби. Накопичувачі professional nm800 призначені в першу чергу для високопродуктивних настільних комп’ютерів і недорогих мобільних або настільних робочих станцій, які можуть отримати вигоду з його характеристик. Що цікаво, ssd теж не дуже дорогі.

Створений для конкуренції з кращими ssd, lexar professional nm800 має форм-фактор m. 2 2280, інтерфейс pcie 4.0 x4, а також невідомий nvme 1.4-сумісний контролер в поєднанні з пам’яттю 3d tlc nand. Диски будуть доступні у версіях ємністю 512 gb і 1 tb.

Модель ємністю 1 терабайт розрахована на швидкість читання до 7400 мб/с і швидкість запису до 5800 мб/с, до 400 тисяч iops при читанні і до 750 тисяч iops при записі. Модель 512 гб трохи повільніше і розрахована на послідовні читання до 7000 мб/с, послідовні записи до 3000 мб/с, довільні читання до 200 тис .операцій iops і довільні записи до 550 тис. Операцій iops , повідомляє techx.

Як правило, диски, розраховані на швидкість читання до 7400 мбіт/с, поставляються з великими радіаторами, які перешкоджають їх установці в ноутбуки, а іноді навіть в настільні комп’ютери з малим форм-фактором. Lexar, навпаки, оснастив свої твердотільні накопичувачі professional nm800 тонким графеновим теплорозподільником, який дозволяє використовувати диски всередині ноутбуків. Виробник не розкриває, який контролер він використовує, тому ми нічого не знаємо, наскільки стабільна його робота при високих навантаженнях.

Але продуктивність не єдина перевага твердотільних накопичувачів lexar professional nm800. Диски розраховані на 0,44 dwpd (допустимої кількості перезаписів всього обсягу накопичувача в день), що вище, ніж у звичайних твердотільних накопичувачів споживчого рівня, і це оцінять творці контенту, які схильні записувати величезні обсяги даних.

Накопичувачі lexar professional nm800 пропонують унікальне поєднання функцій, але на відміну від твердотільних накопичувачів для робочих станцій, ці продукти не надто дорогі. Sku на 512 гб коштує близько 100 євро в європі, тоді як версія на 1 тб коштує 180 євро.