Disciples liberation вийде в снд на місяць пізніше, зате відразу з повною російською локалізацією

20

Минулого місяця розробники disciples liberation повідомили, що вирішили-таки забезпечити снд-співтовариство любителів даної славної серії рольових ігор повноцінної російської локалізацією проекту. Оскільки рішення приймалося практично в останню чергу, а робота над локалізацією — процес нешвидкий, то було вирішено відкласти снд-реліз disciples liberation з 21 жовтня до 18 листопада. Навіть steam-сторінка disciples liberation в нашому регіоні показує листопадову дату релізу, тоді як у всьому світі при цьому гра вийшла кілька годин тому.

Фанати франшизи з лав наших співвітчизників попросили розробників все ж випустити гру в снд саме 21 жовтня, але ті виявилися непохитні: автори хочуть, щоб російськомовні гравці отримали від гри ті ж емоції, що і гравці, які будуть проходити її на інших мовах. Простіше кажучи, без напівзахідного продажу проекту без локалізації.

Варто відзначити, що хоча спочатку навколо disciples liberation панував скептицизм — мовляв, і сеттинг не той, і геймплей не «дисайпловский» — але перші призначені для користувача оцінки новинки дуже високі: аж 90 %. Вибірка, правда, поки смішна, тому чекаємо кілька днів/тижнів.