UBank що це за програма на Андроїд, чи потрібна вона на телефоні

382

Доброго дня. Цифрові технології розвиваються дуже стрімко. Приміром, вже не обов’язково вистоювати в банківських чергах, щоб сплатити різні рахунки, оформити кредит. Існує маса програм для цього. І сьогодні розповім про UBank що це за програма на Андроїд, чи потрібна вона на телефоні.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Мобільний банкінг
 • UBank що це за програма?
 • Основні переваги
 • Як видалити додаток UBank з телефону

Мобільний банкінг

Це поняття вже стало невід’ємною частиною життя більшості людей. Багато фінансові установи пропонують користувачам завантажити софт на ПК, смартфони та інші гаджети, щоб з легкістю отримувати доступ до управління своїми картами, депозитами і т. д. А ще крута можливість – це оплата «комуналки».

Варто отметть, що в багатьох телефони з операційною системою Android, які офіційно поставляються в Росію, це програмне забезпечення є стандартним. Тобто, воно спочатку інтегровано в прошивку Samsung, Fly. Добре це чи погано, розповім далі.

UBank що це за програма?

Це свого роду мобільний гаманець, де зберігається інформація про всіх Ваших банківських картках та інших накопиченнях. Ви можете не тільки переглядати інформацію про баланс, але і здійснювати ряд операцій – аж до оплати штрафів ДАІ.

UBank що це за програма на Андроїд, чи потрібна вона на телефоні

Додаток можна завантажити в Google Play або ж перейти на офіційний сайт UBank і завантажити софт звідти, попередньо ознайомившись з повним переліком можливостей.

Як і в більшості аналогів, для реєстрації необхідно спочатку ввести свій № телефону, який надалі будеи прив’язаний до електронного гаманця Юбанк. Після зазначення номера на нього прийде SMS повідомлення з кодом підтвердження.

А вже в самому додатку, завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу, Ви зможете запросто додати наявні картки будь-яких банків (MasterCard / Visa). Вони потім будуть відображатися в головному меню, можна вибирати для здійснення фінансових переказів, поповнення рахунку мобільного зв’язку, погашення кредитної заборгованості.

Основні переваги

Оскільки Ubank має переважно позитивні відгуки і високий рейтинг в Гугл Плей, хотілося б дізнатися, чому люди віддають перевагу саме цій утиліті. Далі перерахую головні плюси:

 • Можна через софт замовити карту миттєвої розстрочки «Халва», якою можна розраховуватися в магазинах за покупки;
 • Підтримуються операції і картки всіх банківських установ, офіційно працюючих на території РФ;
 • Доступна функція переказів за кордон, у тому числі і через систему БЕСТ;
 • Реально отримати онлайн мікрокредит, надавши мінімальний пакет документів в електронному вигляді;

UBank що це за програма на Андроїд, чи потрібна вона на телефоні

 • Через UBank Ви можете оплачувати послуги мобільного зв’язку, поповнювати баланс в онлайн іграх, платити за кабельної/супутникове телебачення;
 • Всі операції надійно шифруються сучасними алгоритмами, щоб захистити Вас від негативних дій зловмисників;
 • З допомогою сервісу Юбанк Ви зможете знімати свої кошти в будь-якому банкоматі навіть без наявності картки.

Ще раз даю посилання на офіційний сайт UBank, де можна скачати програму для будь-якої мобільної платформи – Android, WP і iOS.

Цікавим моментом є система детальних звітів, які формуються на підставі зібраної статистики, і показують всі Ваші витрати, надходження за певний період.

UBank що це за програма на Андроїд, чи потрібна вона на телефоні

Як видалити додаток UBank з телефону

Можливо, Ви придбали мобільний апарат з передвстановленою утилітою Юбанк, але не хочете нею користуватися. Або ж Ви самі завантажили прогу, але вона Вам не сподобалася. Тоді слухайте, як можна прибрати програму зі смартфона Android:

 • Переходимо в «Налаштування»;
 • Знаходимо розділ «додатки» (чи може називатися «Диспетчер…», залежить від версії Андроїд);
 • У переліку варто відшукати непотрібний елемент і натиснути на нього пальцем для відкриття вікна відомостей;
 • Залишилося натиснути на кнопку для видалення тотального усунення софта з пам’яті.

UBank що це за програма на Андроїд, чи потрібна вона на телефоні

Однозначно, ЗА дуже цікаве і корисне для тих, хто цінує свій час і не любить стояти в чергах. Можна з дому, офісу, транспорту управляти своїми фінансами. Це плюс. UBank що це за програма для Андроїд – ми розібралися. Але хотілося б почути Вашу думку.

З повагою, Віктор!