Як Вибрати букмекерску контору

10-23-2019

Для сучасних букмекерських контор live ставки давно стали звичним явищем. Під лайв події зазвичай відводиться спеціальний розділ на сайті, де зібрані всі поточні матчі і розклад майбутніх ігор.

Рекомендуємо почитати https://gor1lla.bet/chto-takoe-cybersport

Потрібно сказати, що live онлайн ставки дуже популярні, адже вони володіють декількома важливими перевагами в порівнянні з традиційним беттінг.

Live ставки

Особливості ставки
Як відомо, висновок звичайного парі відбувається до початку матчу. За кілька днів до події букмекер представляє лінію з доступними варіантами ставок на спорт і актуальними коефіцієнтами. Беттеры заздалегідь ставлять гроші, після чого чекають завершення гри.

Для live ставок діють інші правила. Гроші можна вносити тільки по ходу матчу (прийом може початися за кілька хвилин до початку), відразу після закінчення стає відомим результат.

Найчастіше для «живих» поєдинків виставляються більш вигідні коефіцієнти, ніж для звичайних. Хоча це не завжди справедливо. Наприклад, якщо до старту гри на фаворита футбольного матчу пропонувався коефіцієнт 1.40, то в разі швидкого гола, лайв кеф значно зменшиться.

Важливою особливістю є дуже часта зміна кэфов. Букмекерська контора відстежує матч, і будь-яка зміна рахунки або інші важливі з точки зору впливу на кінцевий результат події призводять до корекції (іноді, дуже значною) коефіцієнтів.

Live ставки

Через те, що за кожною такою грою необхідно стежити, безперервно змінюючи кефи, список доступних “живих” подій набагато коротше в порівнянні зі звичайною лінією. Менше і кількість доступних видів ставок на спорт.

Букмекери приймають лайв парі для популярних поєдинків, що користуються підвищеним попитом. Це гарантує інтерес клієнтів і, як наслідок, прибутковість. Незважаючи на найчастіше більш вигідні кефи, букмекерська маржа нікуди не зникає.

Поради для беттінг
З урахуванням того, що множники змінюються одночасно з розвитком подій в матчі, приготуйтеся безперервно стежити за грою. Досвідчений беттер здатний заздалегідь передбачити, як може змінитися обстановка на полі найближчим часом, і зробити потрібну ставку. Втім, справа не тільки в цьому. Якщо був обраний результат, можливість реалізації якого стає малоймовірною, можна поставити гроші на протилежний результат.

Існують спеціальні стратегії, що дозволяють застрахувати частину грошей, або навіть скориставшись різницею в коефіцієнтах, отримати прибуток незалежно від фінального результату. Можливі «вилки», але використовувати їх потрібно на свій страх і ризик. Не виключено, що рахунок гравця буде обмежений.