Як налаштувати iphone для продуктивної роботи

15

Iphone-це не тільки медіацентр для всіх розваг, але і відмінний робочий інструмент з необхідними додатками. Але такий інструмент просто не буде практичним, якщо його правильно не налаштувати для продуктивної роботи. Звертали увагу на вічно лаються знайомих, які навіть під час перерви на роботі змушені відповідати на повідомлення, читати пошту, щось відправляти? так ось, вважається, що справі час, а потісі годину. І я цілком згоден з цим прислів’ям. Сьогодні розповімо вам про те , як правильно налаштувати iphone , щоб максимально сконцентруватися на роботі, не потонути в повідомленнях, а також нагадаємо про прості методи налаштування смартфона, щоб він зайвий раз не відволікав від справ.

Невеликий чек-лист як налаштувати iphone, щоб продуктивніше працювати

Як налаштувати фокусування на айфоне

Ми не раз розповідали про цю зручну функцію в ios 15, яка здатна вберегти вас від засиджування в смартфоні. А мій колега, автор appleinsider.ru артем рахматуллін і зовсім присвятив їй окрему статтю-обов’язково вивчіть. Проте, багато хто скептично ставиться до» фокусування”, а даремно: в ній можна скористатися вбудованими планами фокусування, а також створити власний.

Спробуйте “фокусування”! вам точно сподобається

Це не тільки допомагає зосередитися на роботі, але і помітно знижує витрату батареї. У мене з друзями відрізняються часові пояси, в результаті чого вони лягають спати набагато пізніше. На ніч я активую “фокусування” і з ранку отримую всі повідомлення з соцмереж. Це набагато простіше, ніж кожен раз включати / відключати повідомлення або підключення до wi-fi.

Відключити повідомлення на айфоне

Багато користувачів нашого telegram-чату як і раніше залишаються вірні ios 14 або не сприймають «фокусування» всерйоз. Незважаючи на це в ios передбачено безліч простих, але зрозумілих функцій, що допомагають зосередитися на роботі. Одна з них-це взаємодія з повідомленнями прямо з заблокованого екрану.

Можна відключити повідомлення для користувача прямо з заблокованого екрану

Що на ios 14, що на ios 15 ви можете запросто відключити їх на годину або на весь день, а також відразу потрапити в меню налаштувань повідомлень, коли справа не терпить зволікань. Це зручний варіант на той випадок, коли, наприклад, ваш iphone підключений по airplay до монітора, але хтось із друзів написав вам щось особисте. До такого, звичайно, доводити не варто.

Авіарежим на айфоне

Авіарежим – найжорсткіший метод відключення всього, коли немає часу розбиратися

У деяких ситуаціях на нас раптово починають сипатися повідомлення і дзвінки самого різного роду. Тут вже зовсім не до “фокусування”: авіарежим — найкращий спосіб не відволікатися від справ. Наприклад, ви прийшли в консульство іншої країни, а там, як правило, прийнято відключати телефон. Не варто забувати про те, що авіарежим допомагає не тільки в роботі, але і під час невеликих перерв. З його допомогою можна уникнути нав’язливої реклами в іграх.

Як налаштувати app store

Навіть app store зі своїми оцінками може виявитися абсолютно невчасно

В самі невідповідні моменти приходять ще й не найпотрібніші повідомлення. оцінити додаток в app store — одне з них. І цей пуш буде переслідувати вас, поки ви не зробите цього. Вимкніть його і жити стане набагато простіше.

  • зайдіть в налаштування;
  • виберіть app store;
  • вимкніть повзунок біля «оцінки та відгуки».

Ще більше порад по налаштуванню iphone на всі випадки життя шукайте в нашому яндекс.дзен!

Як відключити підняття для активації

Підняття для активації в iphone тільки відволікає

У всіх нових iphone за замовчуванням включена ця фішка: екран загоряється, коли ви піднімаєте цей пристрій. Не бачу в ній нічого корисного. А ще вона розряджає акумулятор, коли просто береш смартфон в руки. Під час роботи вона і зовсім зайвий раз дозволяє заглянути в заблокований екран, а далі все як в тумані. Підсумок: поки засиджуєшся в додатках, час йде даремно. Відключати.

  • зайдіть в налаштування;
  • виберіть ” екран і яскравість»;
  • вимкніть повзунок біля “підняття для активації”.
  • Тепер ви головний, а не ваш смартфон.

Шпалери для iphone

Чорний фон-наше все!

Якось раз я скаржився на те, що розробники ios зовсім забули про класних шпалерах. Але це дуже важливо. Наприклад, мої друзі місяцями не змінюють шпалери на iphone 8>—>- не розумію їх. Шпалери в смартфоні впливають на концентрацію. Непомітні шпалери, наприклад, чорний фон, помітно знижують бажання засиджуватися в смартфоні, а красиві строкаті змушують постійно відволікатися. Якщо хочете видати максимум в робочий час, то ставте чорний фон. Власники iphone з oled-екранами ще й трохи заощадять заряд акумулятора.

Екранний час на айфоне

Все ж від “екранного часу” є невелика користь

Спочатку цю функцію полюбили і активно хвалили, але до тих пір, поки не звикли до неї. Я і сам помітив, що в довгостроковій перспективі вона не здатна навчити вас менше користуватися iphone, лише з’їдає батарею. Але якщо ви відчуваєте, що прийшов час скоротити використання телефону, то обов’язково спробуйте її і додайте віджет на екран. Якщо і не вийде знизити час використання iphone, то хоча б будете знати, скільки часу за день в ньому проводите.