Як потрапити на бісерний пором в genshin impact-океанська перлина [проходження]

19

У genshin impact повно прихованих квестів і багато незвичайних місць, в які не так просто потрапити, щоб отримати такі завдання. Одна з прихованих локацій-загадковий корабель, що стоїть в межах видимості біля пристані лі юе. Дізнайтеся, як потрапити на бісерний пором і почати квест «океанська перлина».

Далі представлений докладний гайд по бісерному порому в genshin impact і проходженню квесту, пов’язаного з цим судном.

Як потрапити на бісерний пором і почати завдання

Першочергово потрібно відшукати сам корабель, який знаходиться у відкритому морі біля вигину кордону карти на південному заході від гавані лі юе.

Щоб почати пов’язаний з судном квест, гравцеві потрібно зійти на борт. Але не все так просто, адже що б дістатися до нього, потрібно досить багато витривалості, якої не вистачає навіть при максимальній прокачування статуй архонтів. Не варто впадати у відчай, адже є альтернативні способи потрапляння на бісерний паром:

  1. підніміться на скелю на півдні від корабля. З висоти можна спланувати прямо на палубу.
  2. гравець може використовувати кріо-героїв, щоб прокласти крижаний міст до самого корабля. Найкраще підійдуть кейа і чун юнь. Їх елементальні навички можна використовувати по відкату, б’ючи по воді.

Цілі

  • поговоріть з ло ся.
  • добудьте запрошення у пасажирів бісерного порома.
  • поговоріть з цю ге.
  • поговоріть з ло ся.

Проходження океанська перлина в genshin impact

Як тільки дістанетеся до палуби «перлової галереї», співробітники служби безпеки відведуть гравця до секретаря ло ся.

Поки не закінчиться квест, у гравця не вийти автоматично потрапляти на бісерний паром, якщо покинути його. Варто подбати про виконання завдання, або встановити тут тимчасовий телепорт, створюваний на алхімічному верстаті.

Місцевий керівник поговорить з мандрівником. Вона пояснить, що потрібно добути запрошення, яке дозволить перебувати на борту.

Після цього ло ся запропонує поговорити з людьми на кораблі. З цього і почнеться ланцюжок квестів»океанська перлина”.

Довго спілкуватися ні з ким не доведеться. Досить звернутися до цю ге і передати дівчині 3 квітки цінсінь, які вона попросить. Після знову поговоріть з ло ся, яка знаходиться на балконі корабля. Дівчина дасть добро на видачу пропуску гравцеві. Це дозволяє вільно переміщатися між кораблем і гаванню, звертаючись до поромника.

Любителі діалогів можуть також поговорити з чао сі. Він попросить доставити його лист. Однак на нагороди і результат квесту це не вплине.

Завершується завдання розмовою з пін хаєм (зістрибніть з балкона що б знайти потрібного npc).

радимо оглянути корабель, щоб відкрити всі скрині, які присутні на даній локації і забрати геокул, зазначений значком на міні-карті.

Де знайти човняра

Опинившись в гавані лі юе, гравець отримає нагороди, а також зможе звертатися до пін хай, що стоїть в доках. Після діалогу з ним в будь-який момент часу можна переправитися на бісерний пором.

Нагороди

За проходження даного завдання світу гравець отримає:

  • 100 очок пригод;
  • 30 000 мори;
  • 2 досвіду героя.

Слідкуйте за іншими проходженнями по genshin impact, щоб не пропустити жодного з доступних завдань, а також новинок, які чекають гравців в оновленні 2.2. Про будь-які виникаючі складнощі пишіть в коментарях, щоб отримати допомогу авторів та інших читачів.