У гравця з animal crossing ситуація з пропозицією руки і серця прийняла сумний оборот

19

Фанат гри animal crossing розповів про темну сторону внутрішньоігрових весільних пропозицій, поділившись скріншотом, на якому його персонаж виглядає засмученим після того, як йому нібито відмовили в шлюбі.

В останні роки пропозиції у відеоіграх стають все більш поширеними, але навіть чарівна пропозиція в ресторані animal crossing не гарантує згоди.

Animal crossing: new horizons вийшла в березні 2020 року, коли пандемія призупинила реальні зустрічі по всьому світу. Гра швидко стала хорошим способом для друзів і родичів залишатися на зв’язку. Завдяки тому, що люди могли зустрічатися на островах один одного, обмінюватися предметами і спілкуватися в чаті, гра допомогла багатьом гравцям підтримувати зв’язок з моменту виходу. Багато з них розповідали в мережі про вдалі пропозиції руки і серця, і навіть про весілля в animal crossing, проведені в грі.

Хоча багато пропозицій в animal crossing були успішними, користувач reddit fillishave викликав переполох на сабреддіті, поділившись внутрішньоігровим скріншотом своєї невдалої спроби. Його персонаж з ac зображений сидячим за столиком ресторану з обручкою збоку, з засмученим виразом обличчя і підписом “вона сказала “ні”. Шанувальників animal crossing одночасно потішило і засмутило це зображення. На щастя, сам гравець підтвердив в коментарях, що на скріншоті вони просто розважаються в animal crossing. Після коментарів стурбованих гравців форуму, він сказав:

щоб було гранично ясно: це не я. Точніше, це я пишу і викладаю цей пост, але я не робив пропозицію і не був відкинутий реальною людиною.