При установці windows 11 на деяких пк виникає критична помилка, але її можна легко виправити

15

На цьому тижні microsoft запустила операційну систему windows 11, перша стабільна версія якої поширюється через «центр оновлень windows», а також у вигляді iso-образу. У міру проникнення нової програмної платформи деякі користувачі зіткнулися з різного роду проблемами під час оновлення і установки. З деякими з них можна впоратися своїми силами.

Зображення: windows latest

Один з варіантів установки windows 11 зводиться до використання нової утиліти microsoft під назвою «помічник по установці windows 11». Однак цей варіант не гарантує успіху, і деякі користувачі почали скаржитися на появу помилки 0x8007007f, яка в ряді випадків виникає при використанні згаданого інструменту. Повідомлення про це з’явилися в співтоваристві reddit, мережі twitter і на форумах підтримки microsoft. На даний момент невідомо, чим саме викликана поява даної помилки. Імовірно вона може бути пов’язана з дозволами системи контролю облікових записів користувачів, нестачею вільного простору на диску або несумісністю з використовуваними драйверами.

Зображення: windows latest

Джерело говорить, що вирішити проблему з появою помилки 0x8007007f можна шляхом запуску “помічника по установці windows 11” з правами адміністратора. Також можна спробувати перезавантажити пристрій і оновити драйвери. Якщо це не допоможе, то залишиться лише скористатися якимось іншим способом установки операційної системи.

Зображення: windows latest

У повідомленні також сказано, що в деяких випадках процес установки windows 11 супроводжується помилкою 0x8cof0830 — ox2w03, яка, по всій видимості, також викликана несумісністю з використовуваними драйверами. Варіантів самостійного виправлення цієї помилки в даний час немає.