Кінцівка 5 сезону серіалу» рік і морті «назавжди змінила мультивселенную

10

Автори » ріка і морті ” назавжди змінили правила своєї мультивселенной в заключних епізодах п’ятого сезону.

Три останні серії принесли важливі відкриття не тільки для персонажів, але і кардинальні зміни, які також спричинили за собою серйозні наслідки для майбутнього мультсеріалу. Звичайно, це стосується розширення мультивселенной.

Останній епізод п’ятого сезону “рікмурай джек” повернув злого морті, а також розкрив його грандіозний план. Фінал сезону повністю переглянув те, як його мультивсесвіт буде працювати в майбутніх серіях, оскільки тепер рік не домінуюча сила в ній.

Злий морті розкриває існування центральної кінцевої кривої і пояснює, що це назва мультивселенной, яку різні рікі створили для себе. Він збирає всі всесвіти, в яких рік є “найрозумнішою людиною у всесвіті”. Фактично, план злого морті полягав у тому, щоб втекти з цієї кривої і відправитися на іншу її сторону, дослідивши інші всесвіти.

План злого морті полягає в тому, щоб використовувати весь запас портальної рідини і енергії, що об’єднала криву разом, і відкрити двері на іншу сторону. Наприкінці епізоду мається на увазі, що рік більше не має доступу до порталів, а золота рідина в портальній гарматі злого морті в фіналі підтверджує, що він взагалі потрапив в іншу мультивселенную. Це потенційно дуже важлива деталь для майбутніх сезонів серіалу, оскільки відкриває нові можливості для прийдешніх пригод.

Серіал, швидше за все, буде дотримуватися самостійних історій в кожному епізоді, але фінал п’ятого сезону може мати великий вплив на кінцівки майбутніх сезонів. Тепер, коли ми дізналися, що є всесвіти, від яких рік хотів триматися подалі, виникає питання, що саме відбувається в цих світах.