У москві вперше згорів електробус-можливо, через замикання в приладовій панелі

18

В ніч з 20 на 21 вересня в москві згорів муніципальний електробус. Про це у своєму telegram-каналі розповів столичний департамент транспорту. Це перший випадок загоряння громадського електротранспорту в москві.

Джерело: autonews

Інцидент стався на дублері дмитрівського шосе. На думку відомства, причиною стало коротке замикання в приладовій панелі, проте влада не виключає людського фактора. Департамент підкреслив, що це перший випадок у місті за три роки експлуатації електричного транспорту.

Автобус був проведений компанією камаз в 2018 році. Після загоряння, водій знеструмив батарейні блоки відповідно до інструкції з безпеки. Автобус слідував технічним рейсом в парк, тому не становив загрози для пасажирів.

Московська влада проведе окреме розслідування для вивчення причин загоряння. Для цього буде сформована спеціальна комісія, склад якої поки невідомий. Також у розслідуванні візьмуть участь представники камазу.

За даними на липень 2021 року, на балансі мосгортранса числяться 660 електробусів «камаз» і «ліаз». Вони працюють на 52 маршрутах переважно в центральному, східному і північно-східному округах столиці. Перші 200 машин були поставлені в москву в 2018 році. Мер сергій собянін у квітні обіцяв, що наступного року на столичні дороги вийдуть нові електробуси-гармошки, здатні вміщати 135 пасажирів.