True Key – що за програма і чи потрібна вона?

415

Доброго дня. З кожним роком кількість програмного забезпечення для ПК збільшується, і маловідомим розробникам стає непросто просувати свої продукти. Одним з таких програм є True Key, що за програма і чи потрібна вона – будемо розбиратися в цій публікації.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • «Нелегальне» проникнення
 • True Key: що це за програма і чи потрібна вона?
 • Як видалити True Key з комп’ютера?

«Нелегальне» проникнення

Одним з методів конкурентної боротьби є «нав’язування» утиліт в процесі установки іншого софта. З подібним негативним явищем відмінно справляється Unchecky. Але якщо ця утиліта не встановлена на Вашому комп’ютері, то є ймовірність, що Ви «підчепите» True Key.

Я ні в якому разі не стверджую, що це вірус. Але не всі користувачі потребують в такому додатку, і може виникнути бажання видалити його. Але давайте спочатку розберемося, чи варто це робити.

Тру Кей – це спільна розробка таких гігантів, як McAfee і Intel, призначена для входу на різні сайти і з поєднаним паролем. Ви можете безпосередньо завантажити True Key з офіційної сторінки, ознайомившись з презентацією.

Але саме дивне, що в процесі установки, антивірус (якщо такий є в системі) починає лаятися і видавати попередження:

Це пов’язано з тим, що багато юзери, які не скачували софт навмисно, а отримали його в навантаження до інших програм, бачать у Тру Кей Інтел Сек’юріті деяку загрозу. Тому, відправляють звіти в службу підтримки антивірусних лабораторій, а ті, в свою чергу, вносять True Key базу підозрілих об’єктів.

Нижче розглянуті найпоширеніші шляхи проникнення утиліти:

 • В процесі оновлення чіпсету з процесором Інтел, якщо для цього використовується фірмове програмне забезпечення Intel. Воно може без зайвих повідомлень інсталювати додатковий софт;
 • Коли Ви хочете встановити потрібну програму, знаходите сайт для скачування, але в процесі інсталяції Вам пропонують скористатися ще одним корисним. Ви можете зняти галочку (відмітка про згоду), але якщо цього не зробити, то Windows обзаведеться ще однією утилітою. До речі, вона запускається разом з системою і споживає частину ресурсів, що насторожує користувачів.

True Key – що за програма і чи потрібна вона?

True Key: що це за програма і чи потрібна вона?

Згідно заявам розробників, Тру Кей дозволяє надійно зберігати паролі від акаунтів різних сайтів, на яких Ви зареєстровані. Доступні версії не тільки для Віндовс, але і Android, iOS, macOS. Крім того, є і розширення для браузерів.

Ось переваги TrueKey:

 • Всі дані шифруються сучасним алгоритмом для забезпечення супер захисту;
 • Для авторизації можна використовувати кілька рівнів, в їх числі – за допомогою розпізнавання особи;
 • Всі введені Вами облікові дані автоматично зберігаються в «хмарі», яке дозволяє синхронізувати паролі на будь-якому пристрої, де використовується ТруКей.

Серед недоліків можна відзначити умовну безкоштовність. Щоб отримати максимум можливостей доведеться заплатити близько 20 доларів, інакше база збережених кодів буде обмежена всього 15 значеннями.

 • Як скинути Windows 10 до заводських налаштувань без втрати даних
 • Як виправити помилку 0xc000000f при завантаженні Windows
 • MsMpEng.exe що це за процес вантажить диск і ЦПУ
 • Що нам дає обліковий запис від Microsoft

Як видалити True Key з комп’ютера?

Якщо Ви не хотіли встановлювати цей софт, але він сам проник до Вас в систему, то може виникнути бажання усунути його з ПК. Особливо напружує, коли в області сповіщень починають активно з’являтися різні повідомлення. Та й оперативну пам’ять програма споживає неслабо (що неприпустимо для малопотужних комп’ютерів).

Найпростіший спосіб видалення:

 • Викачуємо оптимізатор CCleaner (за посиланням ще й відео інструкція є). На початку установки вибираєте російську мову, щоб не плутатися в інтерфейсі.
 • Попередньо «вбиваємо» процес True Key в диспетчері завдань, викликавши список процесів натисканням комбінації Ctrl + Shift + Esc :

True Key – що за програма і чи потрібна вона?

Якщо в переліку буде кілька однойменних завдань, потрібно прибрати все. Повна інструкція по диспетчеру завдань.

 • Тепер запускаємо CCleaner і ліворуч бачимо кілька вкладок. Нас цікавить спочатку розділ «Сервіс», всередині якого є пункт «Видалення програм». Клікнувши по ньому, побачите всі програми, встановлені на ноутбуці. Відшукайте True Key і виконайте деінсталяцію;
 • Для повного очищення всіх слідів потрібно перейти на вкладку «Реєстру» і запустити сканування помилок. Знайдені «хвости» треба очистити (виправити):

True Key – що за програма і чи потрібна вона?

 • Щоб після перезавантаження ПК утиліта знову не встановилася, необхідно прибрати її «провокатора» з автозапуску. Для цього натискаємо Win + R і вводимо команду:

services.msc

True Key – що за програма і чи потрібна вона?

 • Відкриється список всіх служб (системних і сторонніх), де належить відшукати елемент з назвою McAfee Aplication Installer, подвійним клацанням лівої клавіші миші відкриваємо властивості і навпроти поля «Тип запуску» вибираємо зі списку значення «Відключено»:

True Key – що за програма і чи потрібна вона?

Не звертайте увагу на назву служби в вышерасположенном скріншоті. Він приведений чисто в демонстраційних цілях. А Вам потрібно відключити саме McAfee Aplication Installer!

Вітаю! Ви розібралися з ще однією проблемою, і знаєте, True Key, що за програма і чи потрібна вона, як повністю видалити додаток.

З повагою, Віктор!