Як дізнатися свій номер Білайн різними способами

519

Доброго дня. Тема нашої сьогоднішньої розмови деяким здасться банальним, але при цьому для багатьох вона буде дуже корисною. Припустимо, ви придбали собі нову сімку Beeline, і забули записати її номер, а може вона у вас вже давно, але при цьому ви вже нічого не пам’ятаєте. Що робити в такій ситуації? Зараз я розповім вам кілька способів, як дізнатися свій номер Білайн.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Найпростіші варіанти
 • Функції від постачальника послуг
  • Дізнаємося дані “сімки” в модемі
  • Який номер на планшеті?

Найпростіші варіанти

Для початку розглянемо найбільш примітивні способи. Якщо ви та людина, яка зберігає вдома всі документи, квитанції і паперу, то у вас напевно лежить стартовий конверт або договір з компанією Beeline, де ви знайдете всю необхідну інформацію, таку як телефон, екстрені комбінації та інше.

Ще один простий спосіб – подзвонити другу і попросити сказати ваш телефон, визначений при дзвінку. Можна відразу записати його в меню контактів мобільного пристрою. Поле «мій №» є зараз у всіх сучасних гаджетах.

Функції від постачальника послуг

Перший спосіб, який пропонує Білайн – команда USSD. Це найбільш зручний і простий варіант, стандартний сервіс мобільної мережі, який допоможе оперативно зв’язатися з оператором коротким повідомленням. Для цієї мережі необхідно набрати комбінацію *110*10# та клавішу виклику. Після секундного очікування на екрані з’являється повідомлення з повною заявкою і відомостями про те, що ви хотіли дізнатися. Дана послуга надається безкоштовно, і у неї немає ліміту використання.

Так можна дізнаватися інформацію, навіть якщо на балансі немає грошей. Найчастіше дана комбінація вже знаходиться в пам’яті SIM і іменується «Баланс». Варто відзначити, що ці цифри не підходять для корпоративних абонентів.

Як дізнатися свій номер Білайн різними способами

Наступний варіант – дізнаємося номер карти по СМС. Для цього слід набрати 067410 і натиснути клавішу виклику. Автовідповідач фіксує дзвінок і посилає у відповідь повідомлення з запитаними даними. Так навіть простіше буде телефон зберегти.

Як дізнатися свій номер Білайн різними способами

Третій – застосування сервісних служб. Для отримання номера СИМ можна зателефонувати з мобільного в центр обслуговування клієнтів. Цей варіант підійде, якщо інші в даний момент не доступні. Просто набираєте 0611 з мобільного і натискаєте клавішу дозвону, чекаєте відповіді оператора. В цьому випадку доведеться називати своє кодове слово, яке вноситься при заповненні договору з постачальником послуг зв’язку, можуть запросити паспортні дані, якщо такого слова немає у вас, або ви його не пам’ятаєте. Коли сімка заблокована дзвінок в службу підтримки стане єдиною можливістю дізнатися рахунок.

Можна подзвонити по телефону 8 800 700 00 80 – дзвінок надходить у загальний колцентр Білайн. В автовідповідачі необхідно буде вибрати потрібний розділ, після чого вас з’єднають з оператором, який відповість на будь-яке ваше запитання про послуги зв’язку.

Четвертий – Особистий кабінет. Для його використання необхідно спочатку зареєструватися на офіційному сайті.

Як дізнатися свій номер Білайн різними способами

Кожен раз при його відвідуванні абоненту приходить одноразовий пароль sms для входу. Багато користувачів вважають, що це незручно, але при цьому дуже безпечно. Тут ви можете:

 • впізнавати свій баланс;
 • тариф за номером телефону;
 • підключати і відключати опції;
 • контролювати витрати;
 • поповнювати баланс;
 • замовити підписки і пакети;
 • взяти детальну виписку рахунка.

Дізнаємося дані “сімки” в модемі

Зараз величезна кількість людей користується usb-модемами від різних постачальників послуг зв’язку, Білайн не є винятком. Зручність цього обладнання полягає в тому, що можна вибрати для себе оптимальний і вигідний тариф, а також використовувати інтернет в поїздках. Якщо знадобилося дізнатися рахунок на сім від модему і не хочеться витягувати її, потім вставляти в телефон, можна просто відкрити додаток «usb-модем» на комп’ютерному пристрої. Там буде вкладка з управлінням рахунки і кнопкою «Мій №». У цьому віконці натискаєте дізнатися номер, після чого приходить повідомлення з потрібною інформацією. На території РФ послуга надається безкоштовно.

Як дізнатися свій номер Білайн різними способами

Це може стати в нагоді:

 • Як дізнатися, хто заходив на мою сторінку ВКонтакте
 • 2 способи, як сплатити штраф ГИБДД через Ощадбанк онлайн
 • Як зробити скріншот на Айфоне різними способами
 • Яндекс Транспорт онлайн для комп’ютера без скачування

Який номер на планшеті?

Якщо немає можливості переставляти сімку в смартфон, а планшет не підтримує функцію дзвінка, необхідно зайти в налаштування пристрою. Там в самому низу буде рядок «Про пристрій». Всередині розташовується розділ “Загальна інформація”, де можна побачити вкладку “Стан SIM”. Вона якраз і містить всю необхідну інформацію: Ваш телефон Білайн, рівень сигналу, мережа і т. д.

Як дізнатися свій номер Білайн різними способами

Природно, функціонал і найменування пунктів можуть трохи відрізнятися, все залежить від виробника обладнання.

Розроблені також офіційні додатки для всіх ОС, які можна встановити на свій гаджет. Знайти їх можна запросто в офіційних магазинах Google Play і App Store. Цей метод підходить і для iPad.

Як дізнатися свій номер Білайн різними способами

Визначити номер рахунку при необхідності допоможуть співробітники салону зв’язку Білайн. Але для цього потрібно буде звернутися туди з паспортом, таку інформацію надають, тільки якщо сім-карта оформлена на вас.

Це були всі способи, як дізнатися свій номер Білайн, вам залишається тільки вибрати найбільш зручний. Якщо у вас погана пам’ять на цифри або просто не хочеться запам’ятовувати довгу комбінацію, створіть і збережіть контакт зі своїм телефоном, щоб в подальшому не виникало проблем.

З повагою, Віктор!

Вам допомогло? Поділіться з друзями – допоможіть і нам!
Facebook Twitter В закладки Вконтакте Google+