Нові відомості про gran turismo 7: підтримка кроссплея між ps5 і ps4, використання можливостей dual sense і дещо ще

19

Представники команди розробки gran turismo 7 зі студії polyphony digital заявили, що цей проект буде підтримувати кроссплей між консолями playstation 4 і playstation 5. Для обох поколінь пристроїв заявлена підтримка всіх технічних особливостей симулятора, включаючи динамічну погоду, прив’язку до часу доби на треках в різних частинах світу та інші особливості. Але потрібно розуміти, що рівень виконання цих геймплейних особливостей буде відрізнятися в залежності від покоління консолей.

В рамках інтерв’ю з журналістами глава команди розробки кадзунорі ямауті розповів, що gran turismo 7 знаходиться в розробці з 2017 року — відразу ж після завершення розробки gran turismo sport, попереднього проекту серії.

Ще один момент, порушений в ході бесіди, – система управління з використання технології dual sense на ps5. Ямауті зазначив, що він хоче реалізувати на новому геймпаді не тільки вібровідклік від працюючої системи abs, але і повністю переосмислити модель управління. Як це буде реалізовано-дізнаємося ближче до публічних тестів, якщо такі будуть.

Gran turismo 7 повинна надійти в продаж 4 березня 2022 року.