My links. Всі посилання на одному екрані

11

Ми живемо в епоху високих технологій і не уявляємо свій день без інтернету. Вже давно увійшло в звичай зберігати сотню закладок в браузері. Але це незручно, а доступ до потрібної інформації хотілося б мати завжди. На допомогу прийде додаток my links.

Воно являє собою каталогізатор посилань будь-якого змісту. Хочете зберігати в одному місці ролики з різних соцмереж або завжди мати під рукою певні статті — будь ласка.

Обмежень на тип посилань немає, все залежить від кожного конкретного пристрою.

Особливо зручно використовувати my links для зберігання медіапотоків, додаючи в список радіостанції, окремі фільми, канали iptv і youtube. В останній версії my links є можливість збереження на робочому екрані посилань на контакти, включаючи номери телефонів, skype, whatsapp і telegram, а також на android-додатки. Запустив одну програму – і відразу отримуєш доступ до всього потрібного.

Додаток стане в нагоді тим, хто хоче перетворити свій android-пристрій, будь то смартфон, планшет або телевізор, в медіацентр, що відображає посилання на радіостанції, фільми, канали і сайти. Для телевізора або приставки це справжня знахідка, адже зазвичай медіакомбайни громіздкі, а тут невеликий додаток і відразу купа функцій.

My links можна зробити лончером і запускати при старті системи, щоб відображалися тільки потрібні елементи.

Головний екран тонко налаштовується. Можна змінювати розмір іконок, шрифту і сам шрифт. Ніщо не заважає ділитися своїми списками з ким завгодно. Часом для складання потрібних елементів не треба навіть користуватися пошуком. Є багато зберігаються в хмарі готових варіантів, розбитих за різними темами. Можна відразу їх завантажити і насолоджуватися переглядом улюблених каналів або фільмів. Мінімум проблем і максимум результату.

Нехай my links і не найпростіше в освоєнні додаток, зате корисне. Розробник рекомендує витратити близько півгодини на початкову настройку. Мабуть, цього вистачить з лишком, якщо користуватися хмарою і довідкою. До речі, версія хоч і тріальна, але за часом ніяк не обмежена.

Завантажити для android