Опубліковані нові трейлери рольової гри tales of arise

14

Компанія bandai namco опублікувала нові трейлери рольової гриtales of arise. У першому трейлері представлена заголовна пісня гри “blue moon” у виконанні японської співачки аяка (ayaka). Второйтрейлер представляє персонажа дохалім.

300 років тиранії. Таємнича маска. Втрачені спогади иболь. Візьміть палаючий меч і очоліть повстання з загадковою дівчиною. Це історія про звільнення в графіку новогопокоління!

  • атмосферний шейдер і приголомшлива природа. Завдяки шейдеру графіка в грі нагадує за стилем аніме і малюнкиакварелью. Приємні оку персонажі подорожують по світу, наповненому чудовими пейзажами.
  • живий навколишній світ. Залежно від часу доби унікальні ландшафти планети дана змінюють свій вигляд. Подолайте негорючу місцевість, поплавайте в річці, приготуйте їжу і посидьте здрузями біля багаття. А потім рушайте в нове місце, здобудете перемогу на далекій планеті і звільніть її жителів!
  • стильні бойові прийоми і битви. За рахунок системи “посиленого удару” ви можете створювати цілі ланцюжки комбо і потужнихатак разом з іншими членами команди. Комбінуйте різні атаки, посилені атаки і посилені удари, щоб убити ворога!
  • дізнайтеся історію розділених народів дани і рени.майбутнє цих світів знаходиться в руках головних героїв — алфена ішіон. У компанії друзів вони зуміють подолати труднощі іпозрослеют на ваших очах. Найважливіші моменти пригодсупроводжуються приголомшливою анімацією від студії ufotable.

Tales of arise вийде 10 вересня 2021 року на playstation 5, xboxseries, playstation 4, xbox one і pc (steam).