Google chrome

24

Google chrome — це швидкий, легкий і настроюється браузер від компанії google. На даний момент, це вибір 65% користувачів, що робить програму беззаперечним лідером і найпопулярнішим браузером в світі, давним-давно обігнавfirefox,opera і всіх інших конкурентів. В основі програми стоїть відкритий проектchromium, що розробляється самою компанією google в співдружності зі сторонніми компаніями і вільними розробниками.

Як і інші продукти інтернет-гіганта, браузер адресований найширшій аудиторії і тому орієнтований на простоту і зручність, що, в першу чергу, виражається в дуже простому і зручному інтерфейсі. При всій своїй простоті, браузеру не доводиться жертвувати функціональністю-програма включає всі необхідні функції і навіть трохи більше, за рахунок застосування додаткових модулів-розширень.

Важливо те, що базові можливості google chrome не так широкі як у конкурентів — нові функції впроваджуються вкрай обережно, щоб браузер залишався лаконічним і не обріс масою додаткових можливостей, потрібних далеко не всім.

Крім простоти і функціональності, цей браузер може похвалитися високими показниками швидкості при обробці веб-сторінок з найрізноманітнішим змістом, а результати багатьох популярних тестів ставлять програму на самі верхні рядки рейтингів.

У загальному і цілому, даний браузер можна рекомендувати всякому користувачеві інтернету. Він відмінно підійде як досвідченим користувачам, які потребують швидкого і функціональному браузері, так і новачкам, які обов’язково оцінять простоту, зручність і доступність.