Вступ майбутнього детектива sherlock holmes chapter one записали на відео

11

Журналісти видання ign опублікували невеликий ролик, що містить в собі вступну сцену детективного екшену sherlock holmes chapter one. За неповні три хвилини нам встигають показати шикарний особняк, суперечки двох дорослих хлопців і квапливі збори з метою переїзду героя на основне місце дії гри.

Нагадаємо, за сюжетом sherlock holmes chapter one молодий шерлок потрапляє на острів десь в середземному морі, де йому належить розгадати його таємницю, надаючи посильну допомогу місцевим жителям. Обіцяно, що в релізній версії гри буде 5 великих сюжетних завдань і більше 30 побічних.

В середині червня розробники з frogwares на виставці ign expo 2021 показали черговий кінематографічний трейлер sherlock holmes chapter one з детальною демонстрацією тутешнього геймплея. А бойова система детективного екшену була продемонстрована в кінці вересня.

Для sherlock holmes chapter one розробники також готують систему кастомізації головного героя і справжню нелінійність в квестах. Реліз проекту повинен трапитися 16 листопада на pc, playstation 4, playstation 5, xbox one і xbox series x|s.