Електроліт від китайської tesla здійснив політ над містом

57

Китайська компанія xpeng motors, відома як один з головних конкурентів tesla, офіційно представила п’яте покоління електричних літальних апаратів. Новий voyager x2 здатний розвивати швидкість до130 км / год з автономністю до 30 хвилин.

Насправді voyager x2 більше схожий на літаючу капсулу, що використовує для підйому електричну тягу. Транспортний засіб володіє вертикальним зльотом і посадкою і приймає на борт до двох осіб. Заявлена підйомна маса становить 200 кг,тому багатьом потенційним клієнтам доведеться як слід схуднути передполетом, адже в цю цифру входить також вага пілота. Апарат зможе підніматися на висоту до 1 км і рухатися зі швидкістю 130 км/год, а одного заряду вистачає на 30 хвилин польоту.

Voyager x2 зроблений з вуглеволокна і разом з акумулятором важить всього 400 кг.всередині знаходиться штатна система автопілотування. З її допомогою апарат зможе самостійно переміщатися по заздалегідь заданому маршруту. Весь цей час ші буде не толькоследовать напрямку, але і витримувати необхідну висоту, а також швидкісні показники. Випробувальні польоти пройшли успішно, але точних термінів появленіякоммерческой версії voyager x2 поки немає.