Нове обличчя письменника і поліпшена графіка: перші скріншоти alan wake remastered з’явилися в мережі

9

Перші скріншоти недавно анонсованого перевидання психологічного трилера alan wake з’явилися на сторінці інтернет-магазину amazon. На них можна помітити, що remedy entertainment оновила графіку в сценах, а також змінила обличчя головного героя.

Джерело: amazon

Британське відділення amazon вже запустило сторінку alan wake remastered, а саме версії для xbox one, xbox series x/s, playstation 4 і playstation 5. На них були виявлені скріншоти перевидання з оновленою графікою, більш чіткою і деталізованою. Крім того, студія-розробник змінила обличчя алана уейк — він став більше схожий на справжнього актора, який і зіграв героя. Переконатися в цьому ви можете самі, глянувши на скріншоти нижче.

Alan wake – це історія про письменника жахів алана уейк, який разом з дружиною відправляється в тихе містечко брайт-фоллс, щоб відпочити від міської суєти і надихнутися на написання нової книги. Однак замість спокою його чекає боротьба з темрявою, яка викрала любов протагоніста і захопила тіла місцевих жителів.

Оригінальна гра вийшла на xbox 360 в 2010 році з подальшим релізом на пк в 2012-му.ремастер ж очікується восени цього року на пк, xbox one, xbox series x/s, playstation 4 і playstation 5.