Samsung відкладає випуск стабільної прошивки one ui 4.0 на android 12 до зими

13

Південнокорейська компанія samsung вирішила до зими відкласти випуск стабільної версії програмного забезпечення one ui 4.0. Прошивка побудована на базі операційної системи android 12. Вона вже доступна для флагманів 2021 року у вигляді двох бета-версій.

Виробник випустив тестову збірку one ui 4.0 на початку поточного місяця, а через кілька днів вийшла і друга бета-версія програмного забезпечення. Першими оновлення отримали власники samsung galaxy s21, galaxy s21 + і galaxy s21 ultra з південної кореї, але вже актуальна версія доступна в сша і європі.

Головні нововведення-поява тем в стилі material you і додавання підтримки технології ram plus, яка дозволяє збільшити обсяг оперативної пам’яті на 4 гб. Функція вже “прилетіла” на кілька моделей, включаючи смартфон galaxy z fold 3 і galaxy a12. Перший коштує в росії 170 000 рублів, а другий – в 14 разів дешевше. Як бачимо, samsung планує впровадити ram plus в пристрої різних цінових категорій.

На офіційному форумі компанія підтвердила, що стабільна версія прошивки one ui 4.0 з операційною системою android 12 стане доступна в грудні поточного року. Як завжди, розсилати оновлення виробник почне в південній кореї. Але засмучуватися не варто, адже в минулому році one ui 3.0 вийшла практично одночасно в південній кореї і сша, а потім швидко дісталася до європи.

Поки що бета-версія оболонки доступна тільки для тріо січневих флагманів, але найближчим часом список смартфонів буде збільшений. Samsung планує почати тестувати one ui 4.0 на торішніх флагманських моделях galaxy s20, galaxy s20+, galaxy s21 ultra, galaxy note 20 і galaxy note 20 ultra. Знову ж таки, спочатку у себе на батьківщині, а потім в європі.