Amd заперечує ставку на карти для майнінг замість ігрових

18

Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

Минулого тижня компанія amd спростувала твердження, згідно з яким вона виробляє відеокарти в першу чергу для майнер, а не для геймерів. Такі думки існують через дефіцит поставок відеокарт і появи карт спеціально для майнінг.

Нещодавно фінансовий директор amd дав інтерв’ю з деяких питань, що стосуються зростання доходів. Було поставлено питання, за рахунок чого зростає бізнес з випуску відеокарт-клієнтських комп’ютерів, датацентрів або майнінг.

Девіндер кумар з amd стверджує, що криптовалюта вносить мізерно малу частину в доходи компанії. Amd нібито не віддає пріоритет картам для видобутку криптовалют. Головна причина зростання доходів полягає в випущених в минулому році відкритих серії radeon 6000. Тим часом, відеокарти radeon 6000 досі відсутні в рейтингу сервісу steam, так що навряд чи вони продавалися у великих кількостях.

Нещодавно в інтернеті з’являлася фотографія майнінгової відеокарти на графічному процесорі amd navi 12. Також була інформація, що деякі сторонні виробники відеокарт поставляють їх безпосередньо великим майнер. Разом з дефіцитом напівпровідникових компонентів це вносить вклад у величезне збільшення ціни.