Wraith: the oblivion-afterlife для playstation vr вийде 7 жовтня

20

Версія wraith: the oblivion – afterlife для playstation vr вийде в playstation store 7 жовтня, повідомив розробник fast travel games.

Wraith: the oblivion – afterlife вперше був запущений для oculus quest і rift через магазин oculus 22 квітня, а потім 25 травня в steam – htc vive і valve index.

Навіть померлі відчувають жах, перебуваючи в маєтку барклі. Граючи від імені примари, розкривайте таємниці цього маєтку і ховайтеся від переслідують вас зловісних фантомів. Afterlife – це vr бродилка в жанрі хоррор, виконана у всесвіті world of darkness.

Станьте примарою

Будучи духом померлого, ви можете маніпулювати об’єктами на відстані, а також змінювати навколишнє оточення і проходити крізь стіни. Чим глибше ви занурюєтеся в shadowlands, тим більше ви отримуєте примарної сили, що дозволяє вам досягти нових локацій.

Маєток барклі

Досліджуйте і пролийте світло на моторошну історію величезного маєтку барклі, виконаного в сучасному голлівудському художньому оформленні декадансу і окультних наук. Пам’ятайте, що ви там не одні, тому будьте обережні і не видавайте себе.

Світ темряви