Як вибрати навушники для ігор?

6-4-2021
навушники для ігор

 

Кіберспортивного індустрія зараз знаходиться на піку своєї популярності. Розробники ігор створюють все більш якісні, а, відповідно, і вимогливі до ПК гри. Займаючись апдейтом своїх комп’ютерів, користувачі часто піклуються про покупку нових деталей для системного блоку, ігноруючи не менш важливі для комфортної гри аксесуари – ігрові клавіатури, мишки і навушники. Останні заслуговують на особливу увагу, адже якісний звук з хорошою звукоізоляцією грає не останню роль в проходженні будь-якої гри. Правильний вибір навушників для ігор актуальний на сьогоднішній день як ніколи! Не менш важливим є мікрофон для зв’язку з колегами по грі. Спершу хочу порадити
купить геймерский набор за кращою ціною.

Деякі користувачі вважають, що ігрові гарнітури – маркетинговий прийом відомих брендів, які виробляють аксесуари для ПК, і для комфортної гри буде досить будь-яких інших навушників. На практиці ж ігрові навушники мають масу значущих відмінностей у багатьох аспектах:

  • полегшений корпус з анатомічними вставками з м’яких матеріалів для довгої роботи;
  • звук, налаштований таким чином, щоб не перевантажувати користувача зайвими низькими частотами;
  • якісний мікрофон, що дозволяє без перешкод і затримок вести безперервне спілкування з колегами в ігрових чатах;
  • зручні способи підключення та універсальність;
  • цікаві дизайнерські рішення;
  • можливість регулювання різних параметрів.

Виробники ігрових аксесуарів для ПК і консолей пропонують безліч варіантів ігрових навушників з різними характеристиками і, відповідно, з різним бюджетом. До вже наявних виробникам ігрових аксесуарів поступово підключаються компанії, що випускають професійну і домашню акустику, що значно розширює вибір ігрової гарнітури з мікрофоном.

 

Користувачам ПК, люблячим атмосферні гри, сподобається можливість активування об’ємного звуку в навушниках. Зрозуміло, що дана система реалізована програмно, адже фізично акустика обмежена тільки двома динаміками навушників. Оскільки основна частина з обробки звуку в таких випадках відбувається безпосередньо на ПК за допомогою систем DTS і Dolby, працювати така система може тільки на деяких моделях гарнітур, що підключаються по USB або бездротового зв’язку. На виході геймер отримує звук в форматі 7.1, що вкрай зручно не тільки в іграх, але і при перегляді фільмів. Деякі моделі аналогових гарнітур комплектуються невеликими звуковими картами. Такі рішення є у багатьох виробників ігрових аксесуарів.