Кращі смартфони 2017 року

380

Експерти в області мобільних технологій склали рейтинг кращих смартфонів 2017 року. Як не дивно, але найочікуваніший гаджет – iPhone X не зайняв перше місце. Кому ж дісталися лаври переможця?

Критики поставили на перше місце корейський флагман Samsung Galaxy S8, завдяки неперевершеному дизайну, широким функціоналом і оптимальному співвідношенню якості і вартості.

Нагадаємо, що “серцем” гаджета є фірмовий процесор Exynos 8895 Octa (8 ядер). За виведення інформації відповідає яскравий і барвистий Super AMOLED дисплеєм (діагональ – 6,2 дюйма) з рекордним на даний момент 4K-дозволом. Дизайнери вирішили зовсім відмовитися від зовнішніх кнопок “Додому” (Home) і Назад (Back), що дозволило створити унікальний ефект.

Варто зазначити, що для китайського ринку випущена модель S8, оснащена обробником процесів Qualcomm Snapdragon 835, який на даний момент є самим продуктивним з усього модельного ряду Qualcomm.

Крім перерахованих достоїнств експерти виділили ще кілька переваг – якісну камеру на 12 Мп, надійний сканер сітківки ока і містке внутрішньо сховище.

Друге місце дісталося “побратиму” переможця – моделі Samsung Galaxy S8 Plus, яка відрізняється лише великою діагоналлю екрану.

Третє місце заслужено займає смартфон Google Pixel 2.

iPhone X опинився лише на четвертій позиції експертного рейтингу, оскільки в ньому було виявлено декілька недоробок, які спричиняють нестабільну функціональність при знижених температурах.