Як скачати фільм на Айпад (iPad) різними способами

301

Доброго дня. Володарів “яблучної” техніки потихеньку стає все більше, та й кількість новоприбулих шанувальників продукції Apple з кожним роком тільки зростає – найчастіше, людина починає з пристроїв на Андроїд, а наситившись, починає схилятися в бік ергономіки і простоти дизайну, якими і відрізняються “яблучні” девайси. Тільки от непідготовлений користувач часто навіть не знає, як завантажити фільм на Айпад. Це і не дивно – адже різниця архітектури IOS і Android сильно різниться. Розглянемо детальніше.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Передісторія
 • Кілька способів скачування фільмів на Айпад
  • #1: Магазин додатків
  • #2: Завантаження файлів з ПК
  • #3: Завантажуємо фільм на Айпад без проводів
  • #4: Електронна пошта
  • #5: Качаємо ролики зі сторонніх сервісів
  • #6: Хмарне сховище

Передісторія

Взагалі, обмеження дій користувача у файловій системі (далі ФС) зараз нікого не дивує. Можливість терти системні файли та усіляким чином втручатися в роботу мобільного телефону, можна сказати, вже стала традицією. Чого тільки коштували кнопкові Мотороли або Сіменси, що дозволяють творити зі своїм мобільником майже все, що завгодно (по програмній частині). Само собою – прошивки, патчі і інші модифікації встановлювалися з ПК.

Мабуть, саме через розширених можливостей (які дає відкрита ФС) вони і отримали народне покликання на території Росії і колишнього СНД. А ось продукція компанії Samsung, наприклад, спочатку прагнула спростити інтерфейс, і припинити будь-яке втручання у роботу. Ця тенденція почала простежуватися, починаючи з моделі E250.

Практично те ж саме стало відбуватися і з розвитком сучасного покоління смартфонів (Android і iOS). І якщо з пристроями на базі Android справа йде не так вже й погано – масова кастомізація, графічні прикрашення інтерфейсу і т.п., то з iOS «розважатися» подібним чином точно не вийде.

Втім, лазівки і відхилення від норми є у всіх – чого тільки коштувала система Knox і лічильник належить їй же в пристроях від відомої корейської компанії. Практично будь-які зміни в програмному забезпеченні провокували цей нещасливий механізм, через спрацювання якого користувач міг позбутися гарантії щодо причини внесення змін у ПЗ. На практиці виходила дивна ситуація – в сервіс-центрах як відмовляли, так і приймали подібні телефони на ремонт (тут вже як пощастить). Подібна програмна «заглушка» на модифікацію ЗА вдарилася об непробивну стіну людського фактора і загальної плутанини в сертифікованих сервісах.

Як скачати фільм на Айпад (iPad) різними способами

Платформа iOS взагалі спочатку писалася під слоганом “Чим простіше і менше – тим краще”. Мабуть, це і зіграло вирішальну роль на ринку, завдяки чому, паровоз Apple помчав поперед планети всієї. Втім, і “яблучних” теж не залишили осторонь – на ранніх версіях операційної системи існувала процедура – так званий “Jailbreak”, що дозволяв встановлювати на iPod, iPad або iPhone не сертифіковані програми. Подібне “розтин” давало доступ до ФС і неофіційні магазини додатків (де практично все було безкоштовно). Тим не менш, на нових Айфонах, вже навряд чи вдасться провернути щось подібне.

Кілька способів скачування фільмів на Айпад

Ось ми і підійшли безпосередньо до головної теми. У людини, що користувався пристроєм на ОС Android, і перейшов на Apple може виникнути шок – фільмів з комп’ютера не завантажити безпосередньо з музикою теж проблеми, про інших файлах навіть говорити не доводиться. Ось тут нам і розкривається уся специфіка архітектури iOS – завантажувати файли на свій Айпад міні (iPad mini) звичайно можна, але тільки з допомогою фірмової програми. Давайте розглянемо кілька способів завантаження контенту на iOS.

#1: Магазин додатків

Офіційно уторована доріжка, для пристроїв Apple. Айтюнс це магазин контенту, такий же, як і Play Market. Тільки от комерційна складова цього сервісу проявляється виразніше. Завантажити на свій улюблений планшет фільм, можна купивши його за гроші. Не всі готові платити за таке задоволення, натомість людина отримує якісний фільм (що завгодно) без реклами, проблем зі звуком і труднощів, що супроводжують піратський контент.

Як скачати фільм на Айпад (iPad) різними способами

Не хочете платити багато – візьміть відеозапис напрокат. Це дешевше в кілька разів. Стандартні обмеження терміну використання зазвичай знаходяться в періоді до 30 днів. По закінченню ліцензії файл “втече, грюкнувши дверима” з вашого iPad самостійно. Повністю оплачений (куплений) фільм можна скачати собі на смартфон одним натисканням на “хмарка” поряд з файлом.

#2: Завантаження файлів з ПК

Отже, що нам знадобиться:

 • iTunes (завантажити його можна з офіційного сайту)
 • Сам фільм або відео в форматі MP4
 • Айпад (без нього навряд чи вийде) і кабель для з’єднання з комп’ютером.

iPad самостійно “переварити” зможе тільки відео в форматі MP4. Ви звичайно можете поставити програми, що дозволяють відтворювати AVI або MPG. У ситуації, що розглядається нами, краще скористаємося конвертером відеороликів. Нижче, відображений скріншот одного такого сервісу – тут немає нічого складного:

Як скачати фільм на Айпад (iPad) різними способами

Потрібний формат ми отримали, тепер займемося безпосередньо завантаженням:

 • З’єднуємо пристрій з комп’ютером;
 • Запускаємо встановлену програму Айтюнс;
 • Перейшовши в розділ “Медіатека” помітите пункт “Фільми” – заходьте туди;
 • Обов’язково перевірте стан рядка “Синхронізувати фільми” – якщо неактивна, то задійте;
 • Повернувшись в головне меню програми, тиснемо “Додати файл в медіатеку” відзначаючи потрібні нам відеозапису;
 • Якщо все зробили правильно – помічаємо відображене відео в списку галочкою і тиснемо “Застосувати” після чого “Синхронізувати”.

Як скачати фільм на Айпад (iPad) різними способами

Заварюємо кави і насолоджуємося тільки що завантажених відео в HD на iPad.

#3: Завантажуємо фільм на Айпад без проводів

Тут використовується аналогічний метод з невеликою поправкою – передаємо по бездротовому каналу. Деякі плеєри можуть ділитися контентом за допомогою Wi-Fi – цим ми і скористаємося. Розглянемо на прикладі програвача PlayerXtreme:

 • Об’єднайте ПК і планшет в одну мережу Wi-Fi;
 • В меню програми, на вкладці бездротового з’єднання встановіть “Enabled”;
 • Копіюйте мережевий адресу в рядку Web і переносите його в рядок браузера комп’ютера;
 • Після відкриття сторінки, тиснемо “Add files”,виберіть потрібний відеофільм і запустіть процес кнопкою.
 • Як скачати фільм на Айпад (iPad) різними способами

  Якщо ви все зробили по інструкції – з’явиться прогрес бар (як на картинці). Тут є ще лазівка – передача з плеєра дозволяє завантажити на свій планшет iPad не тільки відео в MPG4, але і інших форматів.

  #4: Електронна пошта

  Налаштувавши поштовий клієнт на своєму Айпад, можна завантажити собі прикріплене відео. Все дуже просто – відправляємо ролик з комп’ютера собі на електронну пошту, відкриваємо лист з планшета, викачуємо. Відео з’явиться в однойменному додатку. Єдиний мінус – відеоролик великого обсягу може не завантажитися (обмеження на розмір вкладень). Зрозуміло, що без інтернету це не здійснити.

  Як скачати фільм на Айпад (iPad) різними способами

  #5: Качаємо ролики зі сторонніх сервісів

  На відеохостингах зараз дуже багато контенту у гарному якості, неспроста вони здобули таку божевільну популярність останнім часом. Навчальні фільми, лекції – дивись все, що душі завгодно. А що робити, якщо подивитися потрібний ролик знадобиться в той момент, коли інтернету поблизу немає? Звичайно ж, скачати заздалегідь собі на iPad.

  Як скачати фільм на Айпад (iPad) різними способами

  Будь-який спосіб з перерахованих вище підійде для завантаження контенту. З єдиною поправкою – дістати потрібний відеофільм з Ютуба можна з допомогою сторонніх утиліт. По закінченню завантаження, ролик варто пропустити через конвертер (якщо це необхідно) і тільки потім завантажувати на планшет.

  Вибір редакції:

  • Що таке Google Assistant, як завантажити і управляти їм
  • TouchPal — що це за програма для Android
  • Видаляємо банерні віруси різними способами
  • Як зробити скріншот на Android і підключити смартфон до комп’ютера?
  • Як змінити значки додатків в Android

  #6: Хмарне сховище

  Завантажити відеоролик з хмари швидше, ніж через комп’ютер. Для цього – конвертований для яблучного гаджета фільм поміщаємо в будь-яке доступне Вам сховище хмарного сервісу, після чого відкриваємо вже з пристрою.

  Як скачати фільм на Айпад (iPad) різними способами

  Ось ми і розібралися, як завантажити фільм на Айпад. Втім, тримати дані в пам’яті планшета необов’язково – фільми можна дивитись онлайн і без реєстрації.

  З повагою, Віктор!