Представлений британський концепт електромобіля aura ev-незвичайний дизайн і великий запас ходу

25

Британські компанії bamd composites, conjure, astheimer і potenza technologies представили спільну роботу — концепт-кар aura ev. Машина являє собою повністю електричний спідстер з запасом ходу від 640 до 800 км.

Джерело: slashgear.com

Метою проекту є створення першого британського електромобіля з великим запасом ходу, тому концепт-кар розроблявся за участю британського управління по автомобілях з нульовим викидом шкідливих речовин. Ще одним важливим фактором проекту aura ev є аеродинаміка, вона також безпосередньо впливає на запас ходу електромобіля.

Джерело: slashgear.com

Автори проекту впевнені, що майбутнє британської індустрії електромобілів не впирається в один тільки запас ходу — сучасні реалії вимагають використовувати екологічно чисті матеріали при виробництві. Тому, заявляють автори, обтічний кузов aura ev виконаний з композитних матеріалів з використанням натуральних волокон. Втім, і закриті задні колеса забезпечують машині гідні аеродинамічні показники.

Джерело: slashgear.com

На жаль, технічних подробиць про даний проект не так багато. Aura ev має два блоки акумуляторів ємністю по 44 квт·год.один блок розташовується під підлогою, а другий розміщений під капотом. Розробники впевнені, що цього достатньо, щоб електромобіль пройшов до 640 км від одного повного заряду. Потужність машини не уточнюється.

Джерело: slashgear.com

Одним з центральних посилів проекту aura ev є зниження стурбованості споживача щодо запасу ходу електромобілів — даний показник можна віднести до стримуючих факторів, що заважають поширенню транспорту нового типу. Автори проекту не забули про інші передові рішення, часом цікаві. Наприклад, це вбудований в рульове колесо дисплей бортової системи з 3d-інтерфейсом. Особливо важливою, на думку розробників, є висока точність моніторингу заряду акумулятора — вона повинна становити близько 0,5%, щоб батарея не розрядилася несподівано для водія, або щоб йому не довелося зайвий раз підключати машину до зарядної станції.