Як перекинути контакти з Андроїда на Андроїд

360

Доброго дня. За довгі роки мені довелося поміняти кілька смартфонів Android. Один з найголовніших питань, яке виникало, – як перекинути контакти з Андроїда на Андроїд. Процедура копіювання виконується кількома ефективними способами, про які йтиметься далі.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Переносимо контакти допомогою комп’ютера
 • Як перекинути контакти через акаунт Google
 • Як перекинути контакти з Android на Android через блютуз
 • Через SIM або карту пам’яті

Переносимо контакти допомогою комп’ютера

 • Для цього нам знадобиться додаток MOBILedit, завантажити яку можна за посиланням з офіційного сайту:

http://www.mobiledit.com/downloads/#mobile-edit

 • На сторінці натискаємо на посилання «Download» і зберігаємо файл інсталятора на ПК.

Як перекинути контакти з Андроїда на Андроїд

 • Встановлюємо програму.
 • Тепер, щоб все пройшло гладко, потрібно на «старому» смартфоні увімкнути налагодження USB, поставивши у налаштуваннях відповідну відмітку в меню розробника. Можливо, вона вже активна, тоді нічого робити не потрібно:

Як перекинути контакти з Андроїда на Андроїд

Якщо виникають складності з попереднього пункту, раджу спочатку ознайомитися з матеріалом по темі «Включення режиму розробника Android».

 • Запускаємо утиліту MOBILedit і приєднуємо телефон до комп’ютера кабелем. Додаток може запропонувати установку драйверів для підключеного гаджета. Погоджуємося.
 • Коли попросить вибрати типу з’єднання, потрібно вказати «PC Sync» (може називатися «Data Sync»).
 • Після запуску софта зліва побачите вкладку «Tools» (Інструменти), всередині якої є «Phone copier» і розділ «Export»:

Як перекинути контакти з Андроїда на Андроїд

 • Далі ставимо позначку «Contacts», якщо потрібно перенести контакти з Андроїда на Андроїд. Вказуємо тип кінцевого файлу csv» і тиснемо «Copy!».
 • Щоб скопіювати дані в новий пристрій, підключаємо його до ноутбука і у вікні MOBILedit Lite переходимо до розділу «Import», вибираємо раніше збережений файл з картками абонентів.

Як на мене, цей метод найпростіший. Та й програма не зовсім безкоштовна. Я дав посилання на офіційний ресурс, але Ви можете пошукати рішення російською з активатором і зняттям всіх обмежень.

Як перекинути контакти через акаунт Google

Найпоширеніший метод, який нерідко застосовується для переміщення контактних даних з Android на iPhone або відновлення видаленої інформації з SIM карти. Детальніше можете почитати тут.

Вам знадобиться комп’ютер з доступом до мережі інтернет. І важливо, щоб на телефоні була проведена синхронізація контактів із серверами Google. Якщо раніше цього не робили, то варто увійти в налаштування облікового запису Google і синхронізувати необхідні дані (вміст телефонної книги).

Як перекинути контакти з Андроїда на Андроїд

Тепер заходимо в пошту Gmail через браузер ПК, використовуючи той же обліковий запис, що на телефоні. Зліва побачите елемент з трикутником, клік по якій відкриває меню. У ньому є пункт «Контакти»:

Як перекинути контакти з Андроїда на Андроїд

Якщо відкриється новий інтерфейс, то в ньому поки не реалізована можливість експорту. Слід перейти до «старого» увазі.

Виділяємо потрібні картки (або все відразу) і тиснемо зверху «Ще» для відкриття списку дій. В ньому вибираємо «Експорт…»:

Як перекинути контакти з Андроїда на Андроїд

Відкривається вікно, де ставимо позначки наступним чином:

Як перекинути контакти з Андроїда на Андроїд

На комп’ютер зберігаємо CSV документ, який потім можемо імпортувати на будь-який смартфон (не тільки Android, але і iOS).

Якщо на новому телефоні Андроїд буде використовуватися інший аккаунт Гугл, то просто входимо в Gmail з потрібним логіном і паролем, знову вибираємо «Контакти» і в меню «Ще» тиснемо на варіант «Імпорт», вказавши шлях до раніше збереженого файлу.

Щоб автоматично отримати дані в телефонну книгу, досить на новому девайсі увійти в обліковий запис і увімкнути синхронізацію.

Як перекинути контакти з Android на Android через блютуз

Не завжди є можливість скористатися комп’ютером, згодні? В таких випадках простіше всього зробити потрібні маніпуляції по Bluetooth.

 • Включаємо блютуз на обох апаратах (з якого будуть передаватися картки і той, який буде їх приймати). Активація відбувається або в налаштуваннях, або ж просто відсуваємо «шторку» вниз і натискаємо на характерний значок:

Як перекинути контакти з Андроїда на Андроїд

 • Але при першому сполученні стоїть в параметрах поставити галочку навпроти опції видимості на інших пристроях. Залишилося тільки включити пошук і виявити новий гаджет. Щоб встановити з’єднання, введіть на другому смартфоні такий самий пароль, який вказали на першому.
 • На старому телефоні відкрийте «Контакти», виберіть (або все через кнопку меню), потім вибираєте дія «Відправити…» (Передати) і вказуєте варіант передачі (значок Bluetooth).
 • На «новому» смарті підтверджуємо отримання і чекаємо завершення операції.

Автор радить:

 • Як змінити мелодію дзвінка в Windows Mobile 10
 • Як відновити контакти, видалені з телефону або SIM-карти
 • Поради для смартфона, які потрібно знати кожному

Через SIM або карту пам’яті

Це рішення також виключає використання ПК. Суть його зводиться до наступного:

 • На апараті №1 відкриваємо телефонну книгу і в меню тапа по пункту «Імпорт/експорт» (назви можуть відрізнятися в різних версіях Android).
 • Потім вибираємо звідки копіювати (Телефон) і куди (SD карта або СІМ).
 • Як тільки всі дані зберігатися, можете переставляти «сімку» або microSD в апарат №2.
 • Знову відкриваєте довідник номерів і викликаєте меню імпорту-експорту. Але тепер в якості джерела вказуєте той носій, на який копіювали інформацію. А в якості «приймаючої сторони» – «Телефон».

Зверніть увагу, що SIM має деякі обмеження за кількістю номерів і тривалості імені абонента. Тому, можуть записатися не всі дані, а довгі імена – обрізаються. Щоб такого не відбувалося, краще скористатися картою пам’яті. На жаль, не всі моделі гаджетів мають слот підтримки.

Я розповів про робочих методиках, як перекинути контакти з Андроїда на Андроїд. Найчастіше використовую останнє рішення. Воно займає мінімум часу, хоча вимагає зняття кришки корпусу і інших механічних маніпуляцій.

З повагою, Віктор!