Розробники показали два нових трейлера до рольової гри dolmen

12

Розробка гри dolmen стартувала в 2018 році: тоді студія massive work studio запустила на краудфандинговому майданчику kickstarter кампанію зі збору коштів на створення новогонауково-фантастичного рольового екшену. З тих пір проект встиг обзавестисьсвоїм офіційним аккаунтом в twitter і сайтом, де розробники постійноделятся новими скріншотами і відеороликами прийдешньої гри. Також нещодавно авторыкомического хоррора представили два нових трейлера-в одному рассказиваетсясюжет гри, а другий демонструє геймплей dolmen.

У dolmen гравець потрапляє на ворожу планету ревіон-прайм. Ваше завдання-зібрати зразки кристалів з властивостями, так званих»дольменів”.ці кристали здатні стирати межі між світами. Якщо вам вдасться доставити їх на базу, вони стануть революцією в сфері досліджень космосу, і світ, яким ми знаємо, зміниться назавжди.

За словами розробників, в грі будуть продуманнаябоєва система з безліччю видів зброї і унікальними прийомами, а також жесткіесраженія з моторошними босами, яких можна перемогти тільки при грамотноміспользованіі енергорежиму – для цього вам належить навчитися економно розпоряджатися енергією, яка перетворюється в стихійні ефекти зброї ближнього бою.

Реліз dolmen запланований на 2022 рік на playstation 4, playstation 5, xbox one, xbox series x|s і пк (steam). Також доступна демоверсія гри.