Як на Айфоне включити спалах, коли дзвонять

959

Доброго дня. З появою мобільних гаджетів, які мають сучасні камери з високою якістю зйомки, необхідність у фотоапараті для багатьох користувачів просто відпала. Камери стільникових флагманів можуть похвалитися великим функціоналом, серед якої особливо виділяється спалах. І якщо з Андроїдом все зрозуміло, то власників «яблучних» апаратів часто цікавить питання, як на Айфоне включити спалах, коли дзвонять.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Для чого використовується LED спалах?
 • Активуємо пункт на Айфонах нового покоління
 • Як включити миготіння на Айфон 4S
 • Функція не працює
 • Відключення індикатора
 • Включаємо ліхтарик

Для чого використовується LED спалах?

Цікаво, що палаюча «точка» перший раз була представлена на телефонах покоління 4S. До четвертого Айфону такий додатковий функціонал потрібно було купувати окремо, такий міні-девайс називали iFlash. Він вставлявся в роз’єм для зарядки і відмінно підвищував якість зйомки при недостатньому освітленні. Той час минув, і зараз фото підсвічування стала обов’язковою складовою «яблучних» гаджетів.

Сьогодні вона не тільки допомагає в створенні нічних фото, але і може виконувати роботу ліхтарика. Ще одна функція – повідомлення про різні події, наприклад, пропущені дзвінки, СМС, будильник. Остання функція особливо актуальна для людей з проблемами слуху, якщо вони не чують сигнал, вони можуть відразу побачити спалах на Айфоне, коли дзвонять або грає будильник.

Включити дану опцію хочуть багато юзери, до того ж цікаво миготливий при дзвінку апарат візуально дуже приємний.

Активуємо пункт на Айфонах нового покоління

Зазначу відразу, що світлове повідомлення включається досить просто, зробити це можна за кілька кроків. Алгоритм, який я опишу нижче, підійде для моделей iPhone 5, 6, 7 (і всіх редакцій Plus S), що функціонують на базі операційної системи iOS.10 і новіше. Якщо ви хочете включити світлове оповіщення, коли дзвонять, необхідно:

 • зайти в Налаштування смартфона, вибрати “Основні”;
 • пошукати підпункт “Універсального доступу” і зайти до нього;

Як на Айфоне включити спалах, коли дзвонять

 • перейти в групу параметрів “Слух”, шукаємо “Спалах попереджень”;
 • перемикаємо повзунок в стан ON.

Як на Айфоне включити спалах, коли дзвонять

Після даних дій ви зможете користуватися апаратом в якості зручного і яскравого ліхтарика при дзвінку, бачити вхідні повідомлення або програванні будильника.

Варто нагадати, що в меню «Спалах попереджень» є ще варіант «Спалах в безшумному режимі» — при його включення можна буде побачити миготіння Айфона тільки в тому випадку, якщо спецпереключатель з лівої сторони корпуса, відправлений в безшумний режим, коли телефон беззвучно дзвонить). Якщо ж входить буде з мелодією – LED підсвічування ви не побачите.

Як на Айфоне включити спалах, коли дзвонять

Як включити миготіння на Айфон 4S

Скажу відразу, алгоритм дій для цієї версії смартфонів схожий на попередній. Але при цьому слід відзначити деякі відмінності і причину їх появи. Насправді, дані апарати здатні підтримувати оновлення операційної системи до випуску 9.3.5, ну а сама опція миготіння в безшумному режимі стала доступна лише в iOS 10. Так що якщо ви користуєтеся пристроєм iPhone 7 або якийсь інший моделлю, не оновленої до останньої версії, опцію можна буде налаштувати так:

 • заходите в Налаштування смартфона, вибираєте “Основні”;
 • заходьте в розділ універсального доступу;
 • також знаходите розділ “Слух” і включаєте повзунком “Спалах попереджень”.

Як на Айфоне включити спалах, коли дзвонять

На перший погляд все схоже, але при цьому в більш ранніх версіях ОС, яка нас цікавить функція була представлена одним рядком, вже починаючи з десятки, їй виділили свій розділ, що відкривається в окремому віконці, хоча в ньому всього дві характеристики.

Функція не працює

Якщо ви зробили все по інструкції, але миготіння так і не спрацював, доведеться приділити особливу увагу деяким нюансам. В першу чергу – перевірте блокування Айфона. Ви не зможете побачити світловий ефект, якщо апарат зараз в активному режимі і його дисплей світиться. Це обов’язкова умова для економії заряду батареї, до того ж мало сенсу додаткової підсвічуванню і сповіщенні, якщо ви тримаєте смартфон в руках і самі бачите, що вам телефонують.

Наступний момент – виклик коштує в стані вібро. Більшість досвідчених юзерів помітили, що після деактивації вібровиклику опція починає функціонувати. Одна порада – не забудьте включити режим без звуку. Якщо ці параметри в нормі, а мерехтливе світло, коли дзвонять, так і не з’явився, причиною збою може бути некоректна робота операційки. У такій ситуації необхідно:

 • зайти в налаштування універсального доступу;
 • відключити LED-оповіщення;
 • повернутися до домашнього дисплея шляхом натискання головною круглої кнопки Home;
 • знадобиться перезавантаження, її можна зробити з допомогою спільного натискання клавіші Додому і кнопки Power до появи білого екрану з логотипом “яблуко” по центру.

Після того, як пристрій завантажиться, потрібно повторити вищеописану процедуру щодо включення спалаху на вашій версії ОС. Знаходите в налаштуваннях універсального доступу розділ Вібрація і клікаєте по ньому, далі зсуваєте повзунок ліворуч, щоб вібро режим був відключений.

Відключення індикатора

На деяких нових Айфонах вже активовано відразу миготіння. Після покупки пристрій може видати миготіння, а ще недосвідчений користувач лякається, що при дзвінку апарат загоряється біля основної камери. Не потрібно панікувати і переживати із-за несправності, бо при необхідності функцію легко вимкнути. Також заходите в налаштування універсального доступу в розділі Слух відключаєте LED-оповіщення.

Включаємо ліхтарик

Думаю, буде доречно нагадати, як включити ліхтар, що працює за допомогою спалаху. Дана опція з’явилася в прошивці ОС iOS 7. Іконка цього самого інструменту знаходиться у вкладці Пункт управління. Багато користувачі частіше використовують саме його, а не спалах під час зйомки. Активувати ліхтарик ви можете шляхом розблокування Айфона клавіші Home, знизу відкриваєте вищезгадану вкладку і натискаєте там кнопку з лівої сторони із зображенням необхідного нам девайса.

Як на Айфоне включити спалах, коли дзвонять

Після активації спалах буде працювати в потрібному режимі. Для відключення ці дії повторюються. Хочу відзначити ще один цікавий варіант відключення ліхтарика в «яблучному» пристрої – «будіть» смартфон і натискаєте тягнеться клавішу Камера, вона знаходиться знизу в правому куті. Після цього дії дисплей злегка сіпається і ліхтар потухне.

Як на Айфоне включити спалах, коли дзвонять? Як бачите, зробити це дуже просто і при бажанні з цим легко розібратися. Так що якщо ви не хочете пропустити важливі дзвінки, повідомлення – активуйте цю опцію відразу після покупки.

З повагою, Віктор!