Зламався телефон, що робити-ремонт айфона

10

Питання про те, що-несподівано зламався телефон-ймовірно, хвилював кожного з нас!

Питання-питанням, а відповідь «що робити» потрібно знати! за статтею розглянемо причини деяких поломок (які можна вирішити самому), а також ті, лагодження яких найкраще довірити професіоналам; коротко дізнаємося основні правила використання айфонів, смартфонів (будуть посилання на докладні статті)…

Для тих користувачів, які далекі від всіх технічних вишукувань, все-таки необхідно знати: сьогодні телефон, це по-суті комбайн — гаджет виконує безлічі корисних людині функцій.

Основні функції смартфон / айфон використання їх для дзвінків, для виходу в інтернет (інет-спілкування), передачі файлів (фото відео), фотоапарат, камера та ін додаткових розширень значно доповнюють корисний функціонал пристрою. Телефони використовуються як електронні гаманці та інше та інше… А раз так, то і варіантів поломок iphone настільки багато …

Користувачі встановлюють на смартфони до сотні різних додатків. Але, за статистикою, активно використовуються всього лише кілька доповнень, а всі інші лежать зайвою вагою!

В обов’язковому порядку проводите аудит пристрою; встановлених додатків — більшість гаджетів дають знати про довго неактивних доповненнях) — видаліть неактивні додатки, причина проста-вони займають пам’ять (також працюють у фоновому режимі, використовуючи трафік).

Варіанти поломок смартфонів, айфонів

Якщо поламався телефон, то необхідно знати два основних визначення факту поломки! поломки телефонів бувають двох видів: механічні — причиною яких сам користувач-впустили в воду; присіли на гаджет та ін); програмні-все ті, виною яких, по пристрою: шлюб, вихід з ладу того чи іншого модуля, несумісні оновлення та інше…

Як розумієте, несправності по (і деякі механічні поломки — вони наведені нижче) правильніше за все довірити професіоналам. Якщо ви живете поряд з москвою, то рекомендую звернутися в сервіс ремонт айфона в москві.

Сервісний центр допоможе практично вирішити будь-яку проблему з вашим iphone.

  1. заміна скла (вина користувача);
  2. заміна екрану (по, вина п.);
  3. заміна корпусу (по, вина п.);
  4. заміна акумулятора (пз, вина п.);
  5. перепрошивка (по, вина п.);
  6. чистка від пилу (профілактика);
  7. чистка після проникнення води (вина п.);
  8. збільшення пам’яті (по);
  9. відновлення true tone (пз).

Повернутися до змісту ↑

Пошкодження екрану iphone, смартфона

Зазначу найпоширенішу поломку: пошкодження екрану — це завжди вимагає термінового втручання фахівця. Причина терміновості проста-гострі краї скла екрану можуть пошкодити не тільки пальці користувача, але і матрицю !! (сам екран, на якому відображається картинка). Заміна матриці більш дорогий ремонт! майте на увазі це.

Якщо в смартфон потрапила вода

Втоплені девайси (злива, впустили в болото, в ванну та ін.), як правило вимагають серйозного втручання фахівця. Самостійні спроби висушити гаджет (феном та іншим), часто дають негативний результат.

Ще зі шкільної парти відомо, що вода пропускає струм, а значить тривала взаємодія струму і води призведе до негативних результатів! також руйнуються контакти, все це вельми ускладнює відновлення телефону до повноцінного колишнього стану.

Повернутися до змісту ↑

Правильне використання смартфона, айфона

Як це не банально звучить, але акуратне використання свого девайса багато в чому гарант його довгої роботи.

Якщо, наприклад, камера телефону, це по суті по, то зарядний пристрій і багато з цим пов’язане в прямій залежності від нашої акуратності.

Якщо згорить сам зарядний пристрій, то його дуже просто замінити на нове… А ось якщо зламати (надломити), просто кажучи-штекер, то можливо серйозне пошкодження…

Також пам’ятайте про те, що штекер може просто-напросто засмітитися – в цьому випадку, як правило, проблеми з зарядкою пристрою-вирішується поломка так:

…капніть в роз’єм трохи спиртового розчину; вставте штекер… Легенько поворушіть… Витягніть штекер (повторіть процедуру пару раз). Тепер смартфон повинен знову без проблем заряджатися.

Як розумієте, я привів маленьку дещицю варіантів поломок, однак, суть всякої поломки зводиться, як і говорилося, до механічних пошкоджень, або ж до збоїв по.

Варто трохи логічно поміркувати, і вже тоді вирішувати, несли гаджет в сервісний центр, або спробувати впоратися особисто.

Бажаю, як можна довше не стикатися з серйозними проблемами свого улюбленого гаджета.