Як грати в Слизарио без лагів і з скінами?

367

Доброго дня. Якщо хочете на комп’ютері грати в Слизарио без лагів і зі скінами, то дана інструкція буде корисна для Вас. Я зібрав ефективні способи усунення «гальм» в цієї популярної онлайн грі. Тепер багато хто зітхне з полегшенням і забудуть про негативних емоціях, пов’язаних з лагами, які нерідко стають причиною поразки.

Незважаючи на те, що Slither.io з’явилася давно, вона досі привертає увагу мільйонів геймерів по всьому світу. Сюжет дуже простий, графіка непогана, для управління не потрібно задіяти десятки кнопок на клавіатурі. Тому, в Слизарио без лагів на весь екран хочуть грати як дорослі, так і діти. Важливою перевагою є і те, що додаток безкоштовно, а можливість змагатися з реальними суперниками роблять процес ще більш захоплюючим.

Розробники постійно оновлюють проект і не так давно дозволили використовувати скіни (шкурки) для черв’яків. Але це нововведення негативно позначилося на FPS, програма почала гальмувати, особливо в повноекранному режимі. Погодьтеся, подібні явища дратують, особливо, коли вони трапляються в найвідповідальніші моменти.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Як грати в Slither io без лагів?
  • «Слабкий» інтернет і малопотужний комп’ютер
  • Slither io грати без лагів у Google Chrome
  • Зменшуємо якість графіки в грі
  • Задаємо підвищений пріоритет Слизарио

Як грати в Slither io без лагів?

На жаль, не завжди ми можемо змінити ситуацію на краще. Коли в одній кімнаті» збирається велика кількість учасників, то сервер може не справлятися з навантаженням. Але, якщо причина не в цьому, то слід спробувати наступні рішення (почну з найпростіших).

«Слабкий» інтернет і малопотужний комп’ютер

Ви здивуєтеся, але якщо є деякі проблеми з веб-з’єднанням (розриви зв’язку, низька швидкість), то нормально пограти не вийде. Те ж саме стосується і продуктивності ПК – на старому «залізі» далеко не заїдете. Як-ніяк, слабкий процесор, інтегроване відео і недостатня кількість «оперативки», не зможуть забезпечити потреби Слизарио.

Вихід один – апгрейд обладнання.

До речі, я бачив, як у знайомих син шкільного віку намагався «ганяти хробака» по екрану, при цьому ноутбук був випущений ще в 2003 році. Та там не те що онлайн-ігри, сайти навіть довго завантажувалися. Загалом, сумна картина.

Slither io грати без лагів у Google Chrome

Як би багато користувачів не наговорювали на браузер Гугл Хром (типу, він їсть багато оперативної пам’яті), але саме в даному браузері спостерігається найменше «гальм». Мабуть, використовується якийсь особливий алгоритм обробки скриптів. Згідно відгуками, більшості стражденних цей рада допоміг. Може і Вам варто спробувати запустити Слизарио в Хромі?

Зменшуємо якість графіки в грі

Одне з найбільш дієвих рішень. Перевірено мною особисто на старенькому ноутбуці. Досить після переходу на сайт slither.io у правому верхньому кутку натиснути один раз на «Graphics». Черв’як повинен стати менш гладким, а під ним з’явитися напис «Low quality»:

Як грати в Слизарио без лагів і з скінами?

На жаль, інших налаштувань (деталізація кімнати, тіні, шейдери і т. д.) Ви не знайдете. Але навіть подібний крок здатний істотно поліпшити ситуацію.

Але є ще один цікавий шлях – спрощення фону. Але для цього необхідно трохи погратися зі скриптами і модами. Докладно про це – дивіться відео в кінці посту.

Задаємо підвищений пріоритет Слизарио

А ось тепер переходимо до вельми цікавим і непростим (для новачків) дій. Буду пояснювати суть по ходу справи:

 • Відкриваємо диспетчер завдань будь-яким відомим Вам методом. Але швидше за все – за допомогою комбінації Ctrl + Shift + Esc .
 • Переходимо на вкладку «Процеси» (вгорі) і знаходимо в переліку елемент, який відповідає браузеру із запущеною грою. В моєму прикладі – це Google Chrome (а сам процес називається chrome.exe);

Зверніть увагу, що об’єктів може бути кілька. Все залежить від кількості вікон, відкритих в браузері. Зайві краще закрити.

 • Натискаємо правою кнопкою миші для виклику контекстного меню конкретного елемента, вибираємо пункт «Пріоритет» та змінюємо значення на «Високий»:

Як грати в Слизарио без лагів і з скінами?

 • У випадку з Windows 10 вигляд вікна трохи відрізняється. Спочатку йдемо на вкладку «Подробиці», а далі встановлюємо високий пріоритет, як і в попередньому кроці:

Як грати в Слизарио без лагів і з скінами?

Пропоную подивитися тематичне відео, щоб краще розібратися в темі:

У Slither io грати онлайн без лагів зі скінами хочуть багато, але для досягнення бажаного ефекту потрібно приділити пару хвилин найпростішої інструкції. Є ймовірність, що проблеми усунуться не цілком. Якщо все перепробували, але краще не стало – напишіть мені в коментарях.

З повагою, Віктор!