Великий бастіон, лорди і солдати: подробиці і трейлер великого катаю з total war: warhammer iii

6

Creative assembly і sega детально розповіли про фракцію великий катай в total war: warhammer iii. Розробники випустили видовищний трейлер, де показали міста держави, а також кілька битв, і поділилися деталями на офіційному сайті.

Джерело зображення: steam

Великий катай — велика держава в східних землях, яким правлять імператор небесних драконів і імператриця місяця. За могутністю вони порівнянні з богами, тому їх вирішили не робити лордами. Цей титул дістався главам окремих провінцій-чжао міну і мяо іну. Вони обидва володіють потужною магією і здатні перетворюватися в драконів, що робить їх неймовірно цінними бійцями. Більше про лордів розробники пообіцяли розповісти в доступному для огляду майбутньому.

У total war: warhammer iii великий катай володіє декількома особливостями. Армія цієї держави добре проявляє себе в захисті, адже вона довгі роки відбивала атаки сил хаосу. Солдати ближнього і далекого бою наділяються бонусами, якщо знаходяться поруч один з одним. Серед особливих юнітів будуть літаючі кораблі і алхіміки. А на глобальній карті великий катай отримує великий дохід від місцевого шовкового шляху. Ці кошти відправляються на фінансування і зміцнення великого бастіону — величезної цитаделі, яка побудована на кордоні з пустками хаосу. Захист фортеці стане однією з ключових частин кампанії за катай.

Total war: warhammer iii вийде на початку 2022 року на пк. Гру хотіли випустити наприкінці 2021-го, але нещодавно її перенесли.