Підтримка музичного сервісу apple music може з’явитися в playstation 5

25

Популярний стрімінговий музичний сервіс spotify доступний користувачам playstation 5 з моменту запуску пристрою в листопаді минулого року. Тепер же стало відомо, що незабаром консоль може отримати підтримку сервісу apple music.

Зображення: vjeran pavic / the verge

На це вказує опублікований одним з учасників спільноти reddit знімок. На ньому зображений інтерфейс меню ps5, що пропонує вибір між spotify і apple music. Згідно з наявними даними, це меню користувач побачив після створення нового облікового запису і спробі об’єднати її з сервісом spotify. Однак в даний час додаток залишається недоступним, оскільки при спробі його встановити з’являється повідомлення про те, що воно доступне тільки на playstation 4. Відзначається, що меню з вибором spotify і apple music з’являється тільки при створенні американського аккаунта.

Зображення: reddit

Поява apple music в меню ps5 може означати, що sony і apple взаємодіють для інтеграції музичного сервісу. Не так давно компанії спільно працювали над реалізацією акції з просування сервісу apple tv plus для користувачів ps5, тому цілком може виявитися, що вони продовжують співпрацю. У минулому році apple music з’явився на смарт-телевізорах samsung, що показало готовність технологічного гіганта до розширення доступності своїх сервісів за межами власної екосистеми.

Крім того, ця новина з’явилася за кілька днів до чергового заходу apple, який відбудеться 18 жовтня. На майбутній події apple може оголосити про появу apple music на ps5, якщо така інтеграція дійсно планується. Як вказує the verge, офіційні представники apple і sony утрималися від коментарів з даного питання.