Помилка Варфейс – пристрій розпізнає команду. Що робити?

304

Доброго дня. Чергова інструкція для комп’ютерних геймерів, які стикаються з помилкою в Варфейс – «пристрій не впізнає команду. Ім’я файлу: шлях до файлу game.exe». Ця проблема характерна для гри Warface, яка запускається через оболонку GamesMailRu, і почала проявлятися з середини липня 2017 року, коли розробники програми оновили клієнт.

Що за помилка?

Варфейс – одна з найбільш популярних онлайн ігор, на думку експертів. Кількість учасників вже давно перевищила позначку в 1 мільйон користувачів. А це вже про багато що говорить. От тільки проблема, описана в цій статті, не дає спокою багатьом юзерам.

У деяких випадках достатньо закрити повідомлення про помилку Warface «пристрій не впізнає команду» і можна продовжити ігровий процес. Але бувають ситуації, коли юзери бачать лише чорний екран і не можуть нічого з цим вдіяти.

Причиною несправності є утиліта MRAC (MailRu Anti Cheat), яка перешкоджає використання чітів і кодів для отримання переваг деякими недобросовісними гравцями. Анти-чит служба запускається процесом mracsvc.exe, який можна побачити, запустивши диспетчер завдань (тиснемо Ctrl + Esc + Shift ).

І проблема не в самому Темряві (назвемо його так), а в реакції встановленого на комп’ютері антивірусного софту. Мабуть, розробники «запхали» в скрипт особливі доповнення, які захисне ЗА блокує, вбачаючи в ньому загрозу.

Відзначимо, що крім описаної несправності, миє виводитися повідомлення з текстом: «Запитувана операція потребує підвищення». Значить MRAC не може працювати, оскільки не має прав адміністратора. Необхідно увійти в систему під користувачем з адмін правами.

Варфейс не запускається – пристрій розпізнає команду. Що робити?

При вході в Warface бачите це повідомлення – значить пора перейти до покрокової інструкції (або ж чекаємо випуску оновлення від творців онлайн-шутера, що є найшвидшим варіантом).

  • Спробуйте запустити програму не з робочого столу безпосередньо, а через ігровий клієнт МэйлРу. Не спрацювало? Йдемо далі;
  • Натискаємо правою кнопкою миші (ПКМ) на значку, вибираємо в меню «Властивості», потім в новому вікні йдемо на вкладку «Сумісність» і активуємо опцію «Запускати від імені адміністратора»:

Помилка Варфейс – пристрій розпізнає команду. Що робити?

Пробуємо дане рішення для всіх ярликів – Warface, ігрового центру.

  • Знайдіть файл «exe», який розташований в папці, куди встановлювали софт:

… / Warface / Bin32Release

Клікніть по ньому ПКМ і вибрати відкриття з правами адміна:

Помилка Варфейс – пристрій розпізнає команду. Що робити?

MRAC переустановится, після чого треба спробувати увійти в Варфейс. Помилка «пристрій не впізнає команду» може зникнути.

  • Відключіть мережевий екран Windows 10 (SmartScreen – інструкція), на час вимкни захист наявного антивіруса, щоб перевірити – усунеться проблема після цього. Також зайдіть в «Каратнин» антивірусної програми і перевірте, чи немає у списку заблокованих елементів потрібного нам файлу mracsvc.exe. Ось скріншот на прикладі Avast:

Помилка Варфейс – пристрій розпізнає команду. Що робити?

  • Іноді допомагає перенесення папки з іграми GamesMailRu з диска C на диск D;
  • Деякі користувачі відзначають, що клієнт може працювати нестабільно в 32-бітної версії Віндовс, а ось Windows x64 подібних проблем не має. Можна встановити 64-bit ОС або ж спробувати завантажити свіжі оновлення наявної редакції операційки;
  • Нерідко рятує банальна переустановка клієнта і проблемного ігрового елемента. Потрібно повністю видалити перераховані об’єкти за допомогою вбудованого інструменту «Програми та компоненти» (знаходиться в панелі управління) або «Програми та можливості» (якщо використовуєте Віндовс 10 – тиснемо Win + X для виклику меню):

Помилка Варфейс – пристрій розпізнає команду. Що робити?

Для “десятки”:

Помилка Варфейс – пристрій розпізнає команду. Що робити?

  • Останній варіант, який «хвалять» багато юзери – відключення індексації диска, на якому інстальовано Варфейс (за замовчуванням – розділ). Відкриваємо «Провідник» (Мій комп’ютер), натискаємо правою кнопкою по потрібному диску, відкриваємо «Властивості» і на вкладці «Загальні» знімаємо галочку в самому низу вікна:

Помилка Варфейс – пристрій розпізнає команду. Що робити?

Хотілося б вірити, що моя інструкція спрацювала. Або ж розробники випустили виправлення. У будь-якому випадку, якщо виникає помилка в Варфейс – «пристрій не впізнає команду. Ім’я файлу: шлях до файлу game.exe» Ви знаєте, що робити.

З повагою, Віктор!