Windows 10 Creators Update: проблеми зі старими процесорами від Intel Atom

345

Ноутбуки та планшети з процесором Intel Atom на платформі Clover Trail мають проблеми з оновленням Windows 10 Creators. Фірма Acer моментально відреагувала на дану проблему і пообіцяла випустити найближчим часом новий драйвер.

Якщо у вас є ноутбук або планшет з Windows 10 на процесорі Intel Atom і платформі Clover Trail, тоді у вас можуть виникнути проблеми при переході на Windows Creators. Дані процесори серії Intel були випущені для мобільних пристроїв, які були зроблені з кінця 2012 року або на початку 2013 року.

Перші повідомлення про помилки, надійшли відразу після виходу оновлення Windows у квітні 2017. Після того як було устновленн даний обдейт у користувачів замість тексту з’явилися порожні квадрати. При цьому робота в такому стані просто не можлива, рекомендоване рішення досі ігнорувати дану обовление або зробити скидання даунгрейд до попереднього стану системи.

Єдиним хто відгукнувся першим була фірма Acer і сказала, що надасть всім постраждалим користувачам оновлення драйверів, яке зможе виправити проблеми з оновленням Creators для Windows 10. Компанія працює спільно з Microsoft, щоб миттєво вирішувати проблеми сумісності по всьому світу.

Якщо у вас спостерігаються описані вище проблеми, то зробіть відновлення Windows або даунгрейд згідно з офіційною рекомендацією. Коли оновлення з’явиться ще належить з’ясувати.

Acer називав типи процесорів яких торкнулася дана проблема Z2760, Z2520, Z2560 і Z2560. Це практично всі доступні процесори на платформі Clover Trail. Інші виробники з пристроями на аналогічне обладнання до сожелнию поки не дали своєї відповіді з приводу виниклої проблеми.

Сама Microsoft стверджує, що Windows 10, повинен підтримувати роботу всіх процесорів до офіційного закінчення терміну підтримки їх роботи. Відповідні процесори, які названі вище мають термін більш, ніж чотири роки і можливо вони як раз опинилися на тій межі, де була припинена їх підтримка. З точки зору виробників обладнання на додаток до Acer, цілком можливо, що кінець підтримки постраждалих пристроїв вже давно досягнутий і немає більше шансів для їх оновлення.